06
Ara

Antalya Eczane Tabela

ANTALYA ECZANE TABELA

Eczane tabelası hizmeti için firmamız; Antalya’da uzman ekibi ile eczane tabelaları tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır.

Firmamız, yönetmenliğe uygun eczane tabela üretimi yapmaktadır. Eczane tabelası eczanelerin daha kurumsal, kolay bulunabilmesi ve diğer kurum ve şirketlerden farklı olmasını sağlamayı başaran kırmızı ve beyaz renklerden oluşturulan tabela şeklidir. Her eczane için tek tip eczane tabela yapılmaktadır.

Eczane tabelası fiyatları eczanelerin cepheleri ve yapılacak tabelanın genişlik ve uzunluk ölçüleri ile hesaplanıp çıkarılmaktadır. Işıklı tabela fiyatları hesaplanırken yalnızca eczane tabelasına özgü olan standartlar göz önünde bulundurularak fiyatlar çıkarılmaktadır.

Sizde eczane tabela için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek eczane tabelası hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

ANTALYA ECZANE TABELALARI

Eczane tabelaları aynı renkleri kullanmaktadır. Eczane tabelalarında yalnızca en ve boy ölçüleri değişiklik göstermektedir. Fiyatları da etkileyen tabelanın ölçüleridir.

Antalya Eczane Tabela Fiyatları

Eczane tabelası fiyatları tabelaların asılacakları cephe, tabelanın boyutlarına göre ölçülüp hesaplanmaktadır. Tabela fiyatı hesaplanırken yalnızca eczane tabelasına özgü olan standartlar göz önünde bulundurularak fiyatlar çıkarılmaktadır. Bunlardan ilki yapılacak tabelanın ışıksız olması. Yeni kanuna göre tüm eczane tabelalarına ışıksız olma mecburiyeti getirilmektedir.
Yalnız “Eczane” yazısı istenirse ışıklandırılacaktır. Ayrıca yapılması mecburi bir diğer husus ise tabelada kullanılacak standart “ECZANE” harflerinin kırmızı pleksi vakumdan yapılması mecburiyetidur. Bu yeni faktörler göz önünde bulundurulduğunda eczane tabelası fiyatı hakkında daha ayrıntılı ve doğru fiyat çıkarılması muhtemeldir.

Eczane Tabelası eczanelerin daha kurumsal, kolay bulunabilir ve diğer kurum ve şirketlerden ayırt edilebilir olmasını sağlamayı başaran kırmızı ve beyaz renkler ile oluşturulan tabela modeline eczane tabela denilmektedir. Eczane tabelaları tek tip uygulaması 2014 senesinde yürürlüğe girmiş olmasına karşın fotoğrafı gazetede yayınlansa da bugün eksiksiz olarak geçiş sağlanması mecburi hale getirilmiştir.

Eczane tabelaları zeminleri kompozit olmak kaydı ile eczane harfleri vakum yapılması uygun görülmüştür. Yeni dönemde uygulanması mecburi bir diğer husus ise tabelaların ışıksız olmasıdır. Sadece “ECZANE” yazısı ışıklandırılıp diğer kalan yerler ışıksız olması mecburi tutulmuştur. Yeni uygulaması yapılacak yönetmelik ile haksız rekabet ortamı ortadan kaldırılması planlanmıştır.

Antalya Eczane Tabela

Yönetmeliği, fotoğrafı gazetede yayınlansa da bugün eksiksiz olarak geçiş yapılması mecburi hale getirilmiştir. Artık Eczaneler rekabeti eşit düzeye indirmek için, tek tip tabela kullanmak mecburiyetinde. Eczanelerin kullandıkları Eczane tabelalarını nzeminleri kompozit olmak kaydı ile eczane harfleri vakum yapılması gereklidir. Yeni süreçte uygulanması mecburi bir diğer husus ise tabelaların ışıksız olmasıdır, yani seçe ECZANE kelimesi ışıklandırılıp eczanenin adı ışıksız olmak durumunda.

Antalya Eczane Tabela

Bilindiği üzere Eczane Tabela Yönetmeliği değişti. Eczaneler tek tip tabela kullanmak mecburiyetinde. Eczanelerin daha kolay bulunması için, diğer kurum ya da kuruluşlardan ayırt edilebilmesi için Eczane Tabela Yönetmeliğine uygun olarak yapılması gerekli. Eczane tabelası boyutlarına ve boyutlarına göre fiyatlandırılmaktadır.
2014 senesinde yürürlüğe giren

Facebook İnstagram