06
Ara

Antalya Germe Tabela

Germe Tabela :

Antalya germe tabela hizmetleri için firmamız; Antalya’da profesyonel ekibi ile vinil germe tabela tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır.

Antalya germe tabela, diğer tabela modellerine göre fiyatı daha ekonomiktir. Antalya germe tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız Antalya germe tabela olarak ikiye ayrılmaktadır. Antalya germe tabela, demir profillerin üzerine brandanın gerilmesi ve tutturulması ile hazırlanmaktadır. Antalya germe tabela, ışıklı yapılacak olursa içerisine florasan eklenmektedir.

vinil-germe-4-1024x768 Antalya Germe Tabela
Antalya Germe Tabela

Germe Tabela Nedir ?

Antalya germe tabela son senelerde en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden birisidir. Antalya germe tabelanın sıkça tercih edilme sebeplerinden birisi de tek parça arzu ettiğiniz boyutlarda tabela ve reklam tanıtım yapabilmenizi sağlayıp, arzu ettiğiniz renkte arzu ettiğiniz kadar fotoğrafı kullanabilmektir. Zemininizi tek renk yapmak değil de degrade geçişli yapabilme, zemin de olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu baskıyı normal bir vinil branda üstünde yapamazsınız. Bu tabelanın birkaç çeşidi vardır ama en önemli 2 çeşidini sizlere söylemek istiyorum;
1) Aparatlı Germe Tekniği
Alyanlar, alüminyum ayaklar ve alüminyum aparatlar kullanılarak germe yapılan bir tekniktir. Sağlamcılık açısından en güvenilir germe tekniğidir.
2) Zımba İle Germe Tekniği
Hazırlanmış olan demir karkas üzerine su kontrası çakılır. Bu su kontrası kullanmış olduğunuz demir profilin eni ne kadarsa o ölçüde olması gerekiyor. Su kontrası dediğimiz malzeme, ahşap bir üründür. Bu ürünün özelliği yağmurdan dolayı ıslandığında şişmenin meydana gelememesi olayıdır. Şişme olmadığından dolayı atılan zımbalarda ahşabın üstünden çıkmayacaktır. Böylelikle tabela ve reklam tanıtımınız uzun ömürlü olacaktır.

Facebook İnstagram