06
Ara

Antalya Işıklı Tabela

Antalya Işıklı Tabela

İş hayatındaki acımasız rekabet şartları, daha çok tanınır olma ihtiyacını mecburi hale getirmiştir. Bu nedenle iş yerleri kazançlarının bir bölümünü reklam tanıtım bütçesi olarak ayırmaktadır. En iyi imkânlarla, en etkili reklam tanıtım metotları arayışı tüm iş yerlerinin devamlı gündemindedir.

Reklam uygulamaları arasında, bir hayli popüler olan birkaç yöntemden bir tanesi olan ışıklı tabela reklam tanıtımları, ajansımız tarafından en nitelikli malzeme ve işçilik kullanılarak yapılmaktadır. Birçok farklı malzeme ve tasarım sonucu oluşturulan tabelalardan elde edilmek istenilen gaye, tanınır ve bilinir bir firma olmaya yönelik katkı sağlamasıdır. Bu nedenle işyerlerinin en temel cephelerine uygun ebatlarda yapılmaktadır.

Tabelaların ön yüzeylerinde ışığı geçiren pleksiglas ya da polikarbon bir kasnak, bulunmaktadır. Arka tarafında ise ışık kaynağını en iyi biçimde yansıtılmasına olen temelk sağlamayı başaran alüminyum levhalar montajlanır. Aydınlatmada yüksek ışık kaynağı sağlayabilecek lambalar kullanılır.

isikli-kutu-harf-tabela-1024x661 Antalya Işıklı Tabela
Antalya Işıklı Tabela

Tasarımın hedeflerine uygun olarak neon ışıklı tabela, led ışıklı tabela, floresan ışıklı tabela gibi farklı ışık kaynakları kullanılabilmektedir. Amaç arkadaki ışık kaynağının etkisini kullen temelrak gece ya da gündüz vakitlerinde farkındalık sağlamaktır. Uygun tasarım ve etkili tasarımlar kullanıldığında ışıklı tabela önemli reklam tanıtım araçları arasındadır.

Işıklı Tabelanın Sağladığı Katkılar Nelerdir?

Günümüzde nerdeyse tüm firmalar farklı tasarımlarla, farklı boyutlarda reklam tanıtım tabelaları kullanmaktadır. Kullanım alanlarında fark yaratması beklenen uygulamalar, kimi zaman istenilen etkinin tersine görsel rahatsızlığa neden olabilmektedir. Bunun tek sebebi bilinçsiz ve amatörce yapılan tabelalardır. Firmamız müşteri isteklerine uygun malzeme ve görsel etkileri üst seviyede karşılayan tüm ışıklı tabela uygulamalarında, tasarım harikası işlere imza koymaktadır. En ileri bilgisayar yazılımlarına sahip olan firmamız, etkili reklam tanıtım teknikleri ile tabelalardan beklenen etkiyi fazlası ile sağlamaktadır.

Doğru tasarımlarla en etkili yerlere yapılan ışıklı tabelalar, firma sahiplerine önemli katkılar sağlamaktadır. Tasarım fikirlerinin büyük önem kazandığı bu tür uygulamalarda,

Firmaların tanınma kapasitesi artmaktadır.
Görsel etki ile işyerine kurumsal itibar sağlamaktadır.
Birçok işyerinde ilk fark edilen yer olarak satışlara etki etmektedir.
Gece görünümü ile fantastik bir görüşe sahip olmaktadır.
Uzak mesafelerden görülerek yönlendirme etkisi sağlamaktadır.
Işıklı tabelalar, firmaların tanıtıma harcadığı bütçeler içerisinde en hesaplı olan reklam tanıtım metotları arasındadır. En nitelikli tasarım ve uygun ödeme şartları sunmakta olan firmamız tüm reklam tanıtım tabelası taleplerinizde hizmetinizdedir.

Facebook İnstagram