06
Ara

Antalya Led Tabela

Günümüzde Antalya led tabela satışları dükkânların ve marketlerin kısa çalışma alanların artmasıyla erkek kuaförü doğru orantıda artış göstererek kendi alanında oldukça gelişti. Talep artınca pek çok led tabela işi yapan firmalar bulmanız da kolaylaştı. Peki, bulduğunuz led tabela firmaları beklentilerinizi karşılayabiliyor mu? Sizi memnun etmek için neler yapıyor? Çoğu firmalar maalesef ki işlerini önemsemeden ve dikkatsiz bir biçimde yaparak müşterileri ile sadece paralarına ulaştıkları zamana kadar ilgilenirler. Daha sonrası onlar için mühim değildir.

maxresdefault-2-1024x576 Antalya Led Tabela
Antalya Led Tabela

Antalya Led Tabela

Sizleri sizden çok düşünerek ürettiğimiz antalya kayan yazı led tabelaları ile daima güler yüzünüzü önemseyerek bir üretim yaparız ve bizim için satıştan sonraki dönemde önemlidir. Yani diğer rakip firmalar gibi yalnızca sattık bitti değil, acaba kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığınız bizler için en mühim konudur. Kayan yazı ve istanbul ışıklı tabela led işlemlerinde piyasada bir numara olmamızı prensipli ve iş ahlakı ile çalışanlarımıza en çok da siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Tasarımını yaptığımız led tabelaların kullanım amaçları da sizlerin istediğine göre değişebilir ve çeşitlenebilir. Örneğin reklam tanıtım amaçlı kullanarak firmanızı ya da iş yerinizi birkaç cümle ile tanıtıp legonuzu dahi koyabileceğiniz şekilde led tabelalarımız bulanmaktadır. Ya da bütünüyle size kalmış özel amaçlarınız için de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu özel amaçlara da örnek vermek isterim. Son zamanlarda sıklıkla gördüğünüz sitelerin eksiksiz olarak önüne yerleşen sitenin ismini, saati ve hava durumunu gösteren tabelalar çok ön plandadır. Yada isterseniz P10 panel fiyatları bölümümüzden ürünleri parça halinde sipariş verebilirsiniz.

led-kayan-yazi-tabela Antalya Led Tabela

Günümüz reklam tanıtım dünyasinda Antalya LED Tabela sistemleri ve Antalya Led Kayan Yazi Sistemleri yani akıllı tabela sistemleri büyük gelisme sağlamış ve reklam tanıtım piyasasında yeni bir çağ açmistir. Bu doğrultuda basta Antalya ve diğer büyük kentler olmak üzere Tabela piyasasında Led Tabela Sistemlerine büyük ilgi artisinin artik caddelerde büyük,küçük işletme gözetmek sizin pek çok işletmenin tercihi olmuştur. Firmamız LED tabela imalatı yapmakla yanı sıra, diğer Tabela çeşitleri ile Işıklı Işıksız olmak üzere pek çok model ve renk çesitliliği ile hizmet sunmaktadır.

led-tabela-sistemleri Antalya Led Tabela

LED TABELA NEDiR
LED İngilizcede Işık Yayan Diyot anlamına gelen Light Emitting Diode Kelimelerinin bas harflerinin birleşimidir. LED hassas ve uzun ömürlü,ekonomik bir yapıya sahiptir.Bu sebep den dolayı uzman firmalar tarafından reklam tanıtım,tabela ya da aydınlatma piyasasında kullanıma sunulur.

Kayan Yazı Tabela

,* Flüoresan Işıklı ya da Standart LED tabelaya oranla çok daha ekonomik ve kullanım özelliklerine sahiptir.
* Akıllı tabela sistemi modüler yapı özelliğinden dolayı istenen her ebatta ve renkte üretilebilir.
* Gece ve Gündüz çok rahat görünme ve okunma özelliğini taşıyortir. Sanal gölgeleme özelliğini taşıyortir.
* Hazırlamış olduğunuz Reklam tasarımlarınızı belirlediğiniz bir tarih ve saatte otomatik yayınlayabilme özelliğini taşıyortir.
* Akıllı Tabela sistemlerinde 140 dereceden okunabilen geniş açı özelliğini taşıyor LED ler kullanılıyor.
* Ürün modüler yapıya sahip olduğundan, arıza durumunda Teknik müdahale çok basit ve pratiktir.
* Akıllı Led Tabela sistemi üstünde arzu ettiğiniz font ve kişilikte yazı eklemek mümkündür.
* Akıllı Led Tabela sisteminde firma logo’nuzu, Marka logolarınızı, Sabit ve hareketli Animasyonlarla tabelanızın görselliğini arttırarak dikkatleri çekebilirsiniz.

Facebook İnstagram

#Led Tabela #Led Tabela Antalya #Led Tabela Sistemleri #Led Tabela Malzemeleri #Led Ekran Tabela #Ledli Tabela Fiyatları