06
Ara

Antalya Pleksi Kutu Harf

Tabela, firmaların kurumsal kimliği niteliğindedir. Firma tanıtımlarının beraberinde hizmet/ürün tanıtımlarını görsel olarak sunan reklam tanıtım aracıdır. Tabela tasarımı itinayla hazırlanan hemde ustalık gerektiren bir iştir. Firmamız plexi kutu harf imalatı diğer tabela tasarımlarına göre daha uzun sürmektedir. Her harfin ayrı ayrı tasarlandığı lazer kesim ile de en son şeklini alan kutu harf tabelalar emek verildiği sürece istenen güzelliğe kavuşur. Fason kutu harf imalatı tabela işlemlerinin daha hızlı ve uzman alanda yapılmasına yardımcı olan bir hizmettir. Fason imalat hizmeti vererek beklentilerinizi karşılamayı amaçlayan firmamız, sektörde tanınabilirliğinizi arttıracak tasarımlar yaparak reklam tanıtım giderlerinizi minimum seviyeye indirmektedir. Profesyonel makinelerde hazırlanan, tabela tamiri gerektirmeyen modellerimiz amacınızı en iyi biçimde karşılamaktadır.

pleksi-7 Antalya Pleksi Kutu Harf
Antalya Pleksi Tabela

ANTALYA KUTU HARF

Plexi Kutu Harf Tabelasının Avantajları Nelerdir?

  • Tabela tasarım itibari ile reklamlarınızı daha kurumsal bir görselde sergileyebileceğiniz özelliktedir.
  • Lazer kesim ile hazırlandığı için direk göze hitap eden estetik ve modern görünümlü bir tabeladır.
  • Fason imalat ile tasarlanan kutu harf tabelanız akan trafikte bile kolaylıkla fark edilecek ve hedef kitleye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Firmanızın büyüyüp markanızın saygınlığını arttırabilmek ve sektörde kalıcı bir konuma gelebilmeniz fason kutu harf imalatı tabela modelleri arasından kurumsal kimliğinize uygun olanı karar vermek ile mümkündür.
  • Diğer reklam araçlarına göre daha çok işlevsel özelliği olan tabelalar, bir kere ücret ödediğiniz takdirde uzun yıllar reklam için belli bir çabaya girmenizi gerektirmez.
  • Farklı yazı ve puntolarda hazırlanabilen plexi kutu harf imalatı uzun sürmesine karşın beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahiptir.
  • Herhangi bir olumsuzlukta ya da tabela tamiri gerektiği zaman firmamızın ücretsiz teknik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tabela sektörü çok geniş ürün seçeneğine sahip bir sektördür. Reklamlarınızın daha fazla akılda kalabilmesi kutu harf tabela modelleri ile daha mümkündür. Lazer kesim tekniği kullanılarak hazırlanması reklamlarınız için müşteriler ile iletişime girmenize de gerek kalmıyor. Tabela tasarımı sayesinde müşterilerinizin gözünde belli bir konuma gelebilmeniz mümkündür. Yıllardır fason üretim kategorisinde plexi kutu harf imalatı beraberinde pek çok farklı tabela tasarımı yapan firmamız reklamlarınızı daha ekonomik yapabilmeniz konusundan çok büyük bir destek sağlamaktadır. Fason kutu harf imalatı sırasında tercih ettiğimiz materyallerimizin tamamı 1. Sınıf kalitede olup, tabela tamiri gerekli olduğu zaman aynı kaliteyi yeniden görmeniz mümkündür. Tabela modellerimizin bütününde uzun sürede solma, kırılma ya da sökülme sorunu yaşamazsınız.

Facebook İnstagram