06
Ara

Antalya Vinil Germe Tabela

Vinil Germe:Uygun maliyetli, nitelikli vinil tabela reklam tanıtım hizmeti için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Vinil Tabela Reklam Hizmeti Neden Kullanmalısınız

Son senelerde sıkça kullanılacak olan vinil tabela reklam tanıtım hizmeti, kullanıcısına bir çok avantajlı olmaktadır.

Bunlardan en önemlisi, istenen boyutlarda tek parça halinde kullanılabilmesidir. Bu tabelaların en büyük ölçüsü “5mt. X 50mt.” kadar olabilmektedir.
En önemli ikinci avantajı ise, vinil üzerine istenen sayıda görseli, ihtiyaç duyulan her renkte kullanma imkanı sunmasıdır. Bu da tabelada istenen tasarımın yapılmasına imkan sağlamaktadır.
Vinil tabelalarda zemin seçiminde pek çok alternatifin olması da bu hizmetin başka bir avantajıdır. Zemin yalnızca tek renk değil, degrade geçişli de yapılabilmektedir.

germe-2 Antalya Vinil Germe Tabela
Antalya Vinil Germe Tabela

Vinil Tabela Reklamları Nasıl Yapılmaktadır?

Vinil tabela reklam tanıtım hizmeti işleminde, evvela dijital baskı yöntemiyle basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilmektedir. Önceden kasanın içine aydınlatma düzeneği yerleştirilmiş olan bir alüminyumun üzerine, hazırlanmış olan vinil kapatılmaktadır.

Vinil tabela hem kasa üzerine monte edilerek ışıklı bir biçimde de kullanılabilmektedir. Ayrıca istenildiği zaman profil şase üzerine gerdirildikten sonra ışıksız olarak da monte edilebilmektedir.

Vinil tabela reklam tanıtım hizmeti, teknik olarak birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilenler,

Aparatlı germe tekniği,
Zımba ile germe tekniğidir.

Vinil Tabela Reklam Hizmetinde Neye Dikkat Edilmelidir?

Bu tür tabelalar için özel olarak üretilen ışıklı vinilin kullanılması bir hayli önemlidir. Çünkü ışık geçirgen bir yapıya sahip olan vinil kullanılmadığında, homojen bir görüntü elde edilmemektedir. Daha düşük maliyet olması için, çoğu firma bu tür tabelalarda ışık geçirgenliği düşük vinil kullanmaktadırlar.

Her yönü ile dört dörtlük bir vinil tabela reklam tanıtım hizmeti almak için, bizlerle iletişime geçebilir ve profesyonel ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook İnstagram