• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Ahşap Tabela

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

Ahşap Tabela

Fark Yaratan Ahşap Tabela İmalatı
İş yerleri, kurumsal firma ve markalar için reklam tanıtım ögeleri oldukça önemlidir. İmajınızı yansıtacak olan tabela seçimlerinde sıradan modellerin haricinde çok daha fazla görsel değeri bulunan ahşap tabela yaptırmak istiyorsanız kesinlikle en ufak bir tereddüt duymadan projelerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Oymalı, ışıklı, ayaklı veya duvara monte ahşap üretimlerini için sınırsız bir işçiliği sahip olduğumuzu da söylemek isteriz.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım
İşletmenizin için önceden hiç bir yerde görmediğiniz ve yalnızca size ait olan üst düzey görsel değere sahip ahşap tabela çalışması yapacağımızı da bilmelisiniz. İlk olarak uygulaması yapılacak alan, boyut ve diğer özellikler ile mükemmel bir planlama yapılır. Personel ekibimiz sizin için en fark yaratan modelleri sunar ve karar vermenize yardımcı olur. Otantik, ısıya karşı dayanıklı ve muhteşem bir ahşap reklam tanıtım tabela için üretim safhasına geçer. Üst düzey titizlikle ve işçilikle bütün ön yargılarınızı arınmış şekilde hizmet almanızı sağlar. Siparişlerinizi yapımı ve isterseniz montaj çalışmaları tam vaktinde gerçekleştirilir.

ahsap-tabelaa Ahşap Tabela

Uzman kadromuz ile ahşap tabela reklam tanıtım hizmeti alternatiflerinde ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılayan, nitelikli ürünler sunarak uygun hizmeti sunmaktayız

Ahşap Tabela Reklam Hizmeti

Tabelanızın hem nostaljik hem de farklı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız en iyi alternatifiniz seçinizi ahşap tabela modelleri arasından yapabilirsiniz. Ahşap tabela reklam tanıtım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yerli ve ithal ağaç alternatifleri ile ister modern istenirse de nostalji esintileri oluşturmak mümkün olmaktadır.

Ahşap Tabela Nasıl Yapılır ?

Ahşap tabela reklam tanıtım hizmeti seçeneklerinde “meşe, kiraz, çınar, köknar, kestane, sedir” gibi pek çok ağaç çeşidi kullanılıyor. Her birinin kendisine özgü bir karakteri ve görünümü olduğu için, sahip oldukları özelliklere uygun olan durumlarda kullanmak bir hayli önemlidir.

Kaliteli görünümlerinin sürekliliğini sağlamak adına gerekli bakımların düzenli şekilde yapılması çok önem arzetmektedir. Ahşap tabela çeşitleri daha çok doğal görünümü muhafaza etmeye yönelik ve dekoratif amaçlı kullanılıyor.

antalya-tabela Ahşap Tabela

Ahşap Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Genellikle dış mekânlarda kullanılan bir ahşap tabelaların, her çeşit hava koşuluna dayanıklı olması gerekiyor. Aksi takdirde zamanla mevsimsel koşullara göre ahşap malzeme üstünde renk değişikliği, kuruma, çatlama gibi hasarlar oluşabilmektedir.

Bu sebeple de ahşap tabelaların koruyucu cila ve diğer kimyasallarla korunmasına dikkat edilmesi önemlidir.

Ahşap Tabela Fiyatları Nedir ?

Ahşap tabela fiyatı, tabelanın tasarımından üretimine ya da montajına kadar çok değişik faktörlere bağlı şekilde değişmektedir.

Osmanlı oyma motifleri ve Selçuklu motifleri ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön tabelaları, uyarı tabelaları, iç mekân uyarıları, ayaklı ve ayaksız tabelalar gibi çok büyük bir kullanım alanına sahip olan ahşap tabela reklam tanıtım hizmeti sağlamaktayız.

Ahşap tabelaların tasarımları ve montajları alanında uzman ekibimiz ile görüşerek, ahşap tabela örnekleri seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Ahşap, eskiden beri evlerimizde, işyerlerimizde, ofislerimizde çoğu zaman iç dekorasyon ve mobilya olarak kullanmış olduğumuz bir ürün iken, günümüzde özellikle son birkaç yıldır Firmaların, Butik Otellerin, Mağazaların, Cafe ve Barların seçmiş olduğu bir tabela çeşidi grubuna girmiştir.

Ahşap Tabela hem iç mekânda bununla beraber dış mekânda kullanılabilmektedir. Biz Tabela Dünyası olarak Ahşap Tabela İle yetinmeyip Ahşap Retro ev ve Ofis tasavvur ve üretimine başladık. Ahşap Tabela bir oldukça çeşitden oluşmaktadır. Bunlardan bazıları Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma , Ahşap üstü fırça ile boyama yazı teknikleri olduğu gibi bunların yanı sıra Ahşap Tabela ’da bir oldukça materyaller (Pleksi kesme

harf, Ferforje, Krom kesme harf, Metal harf vs .)kullanılmaktadır. Ahşap Tabela üstüne uygulanan ahşap boyalar ve tekniklerle eskitme halini rahatça alabilmektedir. Ahşap Tabela’da en mühim unsurlardan biride üstüne sürülen koruyucu verniktir. Bunun doğru yapılması Ahşap Tabela’nın uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktadır.

Siz isteyin hepimiz Tabela Dünyası olarak hayal edip gerçekleştirelim.

< class="ot_custom_heading " style="" >Ahşap Tabelada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ahşap tabelaların uzun ömürlü ve sağlam olması için en fazla dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta koruyucu verniğin doğru biçimde sürülmesidir. Kaliteli bir koruma ile oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı bir ahşap tabela elde edersiniz.

Ahşap tabelaların naturel görünümü için ağacın naturel yapısına dikkat edilerek tasarımının yapılması önemlidir. Bunun yanı sıra tasarımda üstünde kullanılacak malzemeden reklamı gösterecek yöntemin seçimi de fazlaca önemlidir. Bu açıdan kaliteli ve görsel bir ahşap tabela için iyi bir tasavvur şarttır diyebiliriz.

< class="ot_custom_heading " style="" >Ahşap Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Ahşap tabelalar, isminde de anlaşılacağı şeklinde temel üretim maddesi ahşaptan yapılmış tabelalardır. Gerektiğinde iç veya dış mekânlara müsait olarak da üretilen bu tabelalar klasik yapıları ile farklı ve dikkat cazibeli tabelalardır.

Genellikle butik cafe ve restoranların kullandığı ahşap tabelalar sanat merkezlerinden otantik ve klasik mekanlara kadar tercih edilmektedir. Ahşap tabelalar üstünde değişik materyaller ile de bir arada tasarımı yapılmaktadır. Ahşap ve metalin bir arada kullanılabilindiği gibi gerektiğinde ışıklandırma düzeneği ile değişik bir atmosfer de elde edilebilinir.

Ahşap tabela tasarımında lazer yakma yanı sıra CNC ile oyma şeklinde de teknikler kullanılmaktadır. Gürgenden huş ağacına, tikten cevize yada kestane ağacına kadar çeşitli ağaç türleri kullanılmaktadır.

Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayabilirsiniz.

Arama