• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Çatı Tabela

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

ÇATI TABELA

Tabelacılık eskiden zor bir meslekti. İnsanlar ellerinde boya fırçayla tabela işleriyle uğraşır ve büyük emekler verirlerdi. Artık çağımızda teknolojinin ilerlemesiyle çok daha kaliteli ürünler daha hızlı bir şekilde hazır hale getirilip daha makul fiyatlara vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır.Tabela firmaların bilinirlikleri artırmak firmayı tanıtmak amacıyla kullanılırmaktadır.Tabela firmanızın kurumsal kimliği için önemli bir yere sahiptir. Bir nevi işinizin ciddiyetini gösteren bir etikettir. Tabela’da önemli olan göze güzel gözükmesi ve insanların dikkatini çekmesidir. Bu amaçla da çoğu tabela çeşidi mevcuttur. Bunlar içerisinde en fazla kullanılmakta olan tabela çeşitlerinden bir tanesi de Çatı Tabela olmaktadır.

 

slider-3-1024x587 Çatı Tabela
Çatı Tabela
Antalya Çatı Tabela

Çatı Tabela ışıklı ve ışıksız olmak sureti ile iki çeşit olarak kullanılmaktadır. Işıklı tabelalar daha fazla dış mekânlarda tercih edilmektedir. ışıksız tabelalar ise hem iç hem de dış mekânlarda tercih edilmektedir ancak bu durum zaruri değildir. İhtiyaca göre hem iç mekânda hem de dış mekânda ışıklı ve ışıksız tabelaları kullanılabilirdir zira tabelanın kullanım alanı sınırlandırılamaz ve her meslek grubu veya her iş yeri için tabelaya ihtiyaç vardır. Peki, neden Çatı Tabela kullanmalıyız diye sorduğunuzda vereceğimiz cevap çok açıktır.

 

Çatı Tabela

Antalya Çatı Tabela en sıklıkla kullanılmakta olan tabela çeşididir. Çünkü düşük masraf ile temin edilebilmekte ve tanıtım amacı için en kolay çözümü sunmaktadır. Özellikle ışıklı çatı tabelalar insanların dikkatini çekmekte ve işletmenize daha çok müşterinin rağbet etmesini sağlamaktadır. Söük karanlık bir bölgede firmanızın çatı tabelası her yeri aydınlatıp sizce dikkat çekmezmi tabiki’de müşterilerinizin dikkatini çekip firmanıza gelip çay içmek isteyeceklerdir.

 

Antalya Tabela

Işıksız çatı tabelalar ise montaj edildikten sonra ise hiçbir masraf çıkarmaz. Bu yönü ile de çok tercih edilmektedir. Çatı tabela işini çoğu firma yapmaktadır ancak tabela işi zevk işidir. Özensiz gelişi hoş hazırlanmış tabelalar işinize bir katkı sağlayamayacağı gibi işyerinizin imajını da zedeleyecektir. Bu yüzden bu işi sadece ticaret değil sanat olarak gören bizleri tercih etmeniz size müşteri beğenisi olarak dönecektir. Tabelalar sadece işyerinizin tanımı için değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı da kullanılır. İş yerinizin adeta kimliği olan tabelalarınıza gösterdiğimiz itinayı bina içinde veya dışında yönlendirme bilgilendirme amaçlı kullanılabilmektedir. Çatı tabelalar‘da da gösteriyoruz zira biz sadece tabela değil sanat icraa ediyoruz.

< class="ot_custom_heading " style="" >Çatı tabelası yaptırılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında neler gelir?

Evvelden tabelanın bakınca gözükeceği yerden bir resmi çekilmeli ve buna göre üretilip, monte edilmelidir. Fark edilir olması açısından, kesinlikle büyük harflerle hazırlanması gerekmekte olan çatı tabelaları için zorunlu bilgiyi, işinde uzman-eğitimli personelimizden alabilirsiniz. Ayrıca kesinlikle evvelden tabelanın takılacağı bölgeye bulgu yapılmalıdır.

Öncelikle, çatı tabelası yaptıracak olan kuruluş, tabelanın yapılacağı bölgeyi tüm ayrıntısıyla araştırmalıdır. Genellikle yüksek, tepelik yerlere yapılmakta olan bu tabelaların çok nitelikli ve esintiden uçmaması için, sağlamca yerleştirilmiş olması ve çok dikkatli monte edilmesi gerekmektedir. Ayrıca binanın kaç katlı olduğu, takılacak tabelanın yüksekliği ve tabanın uygunluğu evvelden araştırılmalı tabela buna göre üretilmelidir.

Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayabilirsiniz.

< class="ot_custom_heading " style="" >Reklamlarınız firmanızın aynasıdır:

Herkeste olmayan, değişik ve yaratıcı bir tabela yaratılması, tamamen işletmenizin şahsiyetini yansıtır. Hem dikkat toplaması hem de firmanızı öğrenilirliği açısından çok büyük ehemmiyet taşıyan çatı tabelası hizmetleri, Kılıç Neon Reklam tarafından en uygun maliyetler ve en nitelikli malzemeler kullanılarak sizlerin alkışına sunulmaktadır. Tamamen orijinal ve kimsede göremeyeceğiniz bir tabela hizmeti almak istiyorsanız, sitemizdeki bağlantı numaralarımızdan bizimle irt

< class="ot_custom_heading " style="" >Çatı Tabelasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bu stil tabelalarda uygulanacak yerin tercihi ve buna göre tabelanın yapılacağı malzemenin tercihi ehemmiyetlidir. Yüksek yerde monte edileceğinden rüzgar gibi eskitici hava koşullarında karşı dayanıklı olmalıdır. Hem iskeleti hem de monte edilmesi en nitelikli malzemeden ve en iyi biçimde yapılması zorunludur. Çatı tabelasında kullanılacak harflerin ebadı da etraf binaların gidişatına bağlı olarak ayarlanmalıdır. Şirketler veya müesseseler için büyük bir reklam ar

< class="ot_custom_heading " style="" >Çatı Tabelası Neden Çok Tercih Ediliyor?

Çatı tabelaları işletmelerin kullanabileceği ebat açısından en büyük tabela modelidir. İmalat maliyeti ötekilerine göre değişik olabilse de usta kalıcılık anlamında da değişiklerinden daha değişik konumdadır. Beylikdüzü çatı tabelası hizmeti için hemen bize erişebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Arama