• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Eczane Tabela

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

eczane- Eczane Tabela

Eczane Tabelası | Yeni Eczane Tabelası

Eczane Tabelaları yönetmeliği ile eczanelerin tabelalarının aynı standartların kullanılması sağlanması amaçlanmaktadır.

Hastaların eczanelere erişiminin kolaylaştırılması, farklı standartlarda eczane levhası kullanılması halinde ortaya çıkan görsel kirliliğin ve eczaneler arası haksız rekabetin önlenmesi amaçlanmıştır.

Eczane Tabela olarak siz kıymetli müşterilerimize % 100 orijinal ürün kalitesiyle rekabetçi bir fiyatla maksimum ürün yelpazesi sunuyoruz.
Firmanız için ışıklı, pleksi, kutu, banko arkası ve pek çok çeşitlerimizle siz müşterilerimize hizmet sunuyoruz.
Yaratıcı ekibimizle nitelikli ve farklı ürünler tasarlar hizmetinize sunmaktan mutlu oluruz.
Sizde bizim gibi sınır tanımayan bir firmaysanız Eczane Tabela bir telefon kadar uzağındayız.

Eczane Tabelası ve Yönetmelik

Eczane Tabelası satın almak isteyenlere uzunca süredir hizmet sunan firmamız, donanımlı teknik kadrosu ile birlikte yönetmelik standartlarına hakim bu uygun standartlarda olan ürünleri oluşturmaktayız. Eczanenizin markasını kapsayan, 1. Sınıf malzeme ve ışıklandırma niteliğini alanında barındıran, uygun fiyatlardan sunulmakta olan ve daima kitlelerin ortak tercihi olan ürünler satın almak ister misiniz?

eczane-2 Eczane Tabela

0538 525 07 60 – ECZANE TABELASI 

Eczane Tabelası Yönetmeliği 

Eczane Tabelası Yönetmeliği, 2014 senesinde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve fotoğrafı gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu yönetmelikle ülkemiz genelinde hasta ve ihtiyaç sahiplerinin eczanelere erişimlerini kolaylaştırmak, farklılıkları ortadan kaldırarak haksız rekabeti önlemek beraberinde farklı eczane tabela sistemleriyle görsel kirliliği de önlemek hedeflenmiştir.

Eczane tabelalarının ışıklı veya ışıksız tabela olması eczacının inisiyatifine bırakılmıştır. Eğer ışıklı tabela tercih edilirse, yalnızca ‘’ECZANE’’ yazısı kısmında led aydınlatma kullanılır. Tabelada yer alan eczane isminde hiçbir şekilde aydınlatma kullanılamaz. Ayrıca kılavuz eczane harflerinin de kırmızı pleksi vakumdan yapılmasını da mecburi kılmıştır.

eczane-2-1 Eczane Tabela

Eczane Tabelası Fiyatları

Eczane Tabelası fiyatları araştırmalarını yapmaya son verin! Her bütçeye uygun olan tabela tasarımlarını, 1. Sınıf malzeme kalitesi ile ulaştıran firmamız bu noktada sınır tanımıyor. %100’e kadar 1. Sınıf malzeme kalitesi ile öne çıkan ve bütünüyle sizlere uygun olan tasarımları direk olarak ele alma şansları vermekten geri kalmıyoruz. Siz de bu alanda isim yapan tasarımları ele almak ve değerlendirmek için hemen seçiminizi bizlerden yana kullanın.

Bilindiği gibi 1 Nisan 2014 tarihinden itibaren tüm eczanelerin, Eczane Tabelasına geçiş yapması mecburi kılındı. Bunun temel nedeni ise;

Eczaneler arası oluşan haksız rekabeti engellemek,
Göz kirliliğinin önüne geçmek
Olarak bildirildi. Pek çok eczane bu durumdan rahatsız olsa da, ceza ile karşılaşmamak bakımından hizmetleri 1. Sınıf kalite ile sunan tabelacı arayışlarını devam ettirmektedir. Sizlere Eczane Tabelası konularına istinaden en nitelikli hizmetleri aktarmaktayız!

Standart Eczane Tabelaları

Standartlara tamıyla uygun ve Tabela sunumlarını yapan şirketimiz, alanının lider konumunda yer almaktadır. Seçimlerinizi bizlerden yana kullanmak ve Türkiye’nin en teçhizatlı teknik kadrosundan tabela siparişi vermek ister misiniz? Hemen tercihinizi bizlere yönlendirebilir, bu sayede idaremeliklere ayak uyduran bir tabela sahibi olarak beklenmedik cezalardan kurtulabilirsiniz.

Işıklı, tüm mevsim şartlarına uygun olan, paslanmaz yapısı ve uzun vade de garanti süreci

eczane-1-2 Eczane Tabela
Arama