• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Fener Tabela

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

FENER TABELA

Tabelacılık eskiden zor bir meslekti. İnsanlar ellerinde boya fırçayla tabela işleriyle uğraşır ve büyük emekler verirlerdi. Artık çağımızda teknolojinin ilerlemesiyle çok daha kaliteli ürünler daha hızlı bir şekilde hazır hale getirilip daha makul fiyatlara vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır.Tabela firmaların bilinirlikleri artırmak firmayı tanıtmak amacıyla kullanılırmaktadır.Tabela firmanızın kurumsal kimliği için önemli bir yere sahiptir. Bir nevi işinizin ciddiyetini gösteren bir etikettir. Tabela’da önemli olan göze güzel gözükmesi ve insanların dikkatini çekmesidir. Bu amaçla da çoğu tabela çeşidi mevcuttur. Bunlar içerisinde en fazla kullanılmakta olan tabela çeşitlerinden bir tanesi de fener tabela olmaktadır.

fener Fener Tabela
Antalya Fener Tabela

Fener tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak sureti ile iki çeşit olarak kullanılmaktadır. Işıklı tabelalar daha fazla dış mekânlarda tercih edilmektedir. ışıksız tabelalar ise hem iç hem de dış mekânlarda tercih edilmektedir ancak bu durum zaruri değildir. İhtiyaca göre hem iç mekânda hem de dış mekânda ışıklı ve ışıksız tabelaları kullanılabilirdir zira tabelanın kullanım alanı sınırlandırılamaz ve her meslek grubu veya her iş yeri için tabelaya ihtiyaç vardır. Peki, neden fener tabala kullanmalıyız diye sorduğunuzda vereceğimiz cevap çok açıktır.

Fener Tabela

Fener tabela en sıklıkla kullanılmakta olan tabela çeşididir. Çünkü düşük masraf ile temin edilebilmekte ve tanıtım amacı için en kolay çözümü sunmaktadır. Özellikle ışıklı fener tabelalar insanların dikkatini çekmekte ve işletmenize daha çok müşterinin rağbet etmesini sağlamaktadır. Sönük bir sokakta ışıl ışıl yanan tabelanızın kimsenin dikkatini çekmeyeceğini iddia edebilir misiniz? Bu da size şüphesiz müşteri kazandıracaktır.

Antalya Tabela

Işıksız fener tabelalar ise montaj edildikten sonra ise hiçbir masraf çıkarmaz. Bu yönü ile de çok tercih edilmektedir. Fener tabela işini çoğu firma yapmaktadır ancak tabela işi zevk işidir. Özensiz gelişi hoş hazırlanmış tabelalar işinize bir katkı sağlayamayacağı gibi işyerinizin imajını da zedeleyecektir.

Bu yüzden bu işi sadece ticaret değil sanat olarak gören bizleri tercih etmeniz size müşteri beğenisi olarak dönecektir. Tabelalar sadece işyerinizin tanımı için değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı da kullanılır. İş yerinizin adeta kimliği olan tabelalarınıza gösterdiğimiz itinayı bina içinde veya dışında yönlendirme bilgilendirme amaçlı kullanılabilmektedir. fener tabelalar‘da da gösteriyoruz zira biz sadece tabela değil sanat icraa ediyoruz.

2 Çeşitten Oluşmaktadır

Işıklı ve Işıksız Olarak tasarlanır. Işıklı Tabela dış mekanlarda, görselliği şık hale getirmek içinde kullanılabilir. Işıksız Tabela ‘ da ise dış ve iç mekanlarda da kullanılır

Firmaların tanınmalarına yardımcı olan reklamcılıkta özellikle tabela hizmetleri fazlası ile rağbet görmektedir. Bu nedenle fener tabela çeşitleri ve diğer tabela hizmetlerimiz ile işletmenizin ya da markanızın bilinirliliğini artırabilirsiniz. Fener tabela fiyatları Işıklı ya da ışıksız olarak yapılan tabela çeşitleri dış mekan da kafe, restoran ve eczane başta olmak üzere müşterilerin görüş açılarına göre mekanlarda değişiklik de gösterebilir.
Bununla birlikte, bu özellikle barlar, restoranlar, kafeler, marketler gibi açıok hava mekanlarına sahip işletmelerde tercih edilir. Çift taraflı, tek taraflı, aydınlatma, asılı, duvara monte ve direğe monte kurulum fonksiyonları sayesinde istisnasız herhangi bir alana uyum sağlayabilir.


Işıklı tabela daha çok dış mekanlarda ışıksız tabela iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir. Çok sıok kullanılan bu tabela modeli hem düşük masraflı hem de düşüokay boyutlu bir kullanım oluşturmaktadır. Bu tabela açıok hava reklamcılığında en çgood enough rağbet gören tabela çeşididir. Bilhassa ışıklı tabela daha dikkat çekici ve estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Fener tabelalar; Dönen tabela ve yuvarlak tabela olarak da bilinir.

Tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak suretiyle iki çeşit olarak kullanılır. Işıklı tabelalar daha fazla dış mekânlarda seçim edilirken ışıksız tabelalar ise hem iç hem de dış mekânlarda seçim edilir ama bu gidişat zaruri değildir. Lüzuma göre hem iç mekânda hem de dış mekânda ışıklı ve ışıksız tabelaları kullanılabilirdir çünkü tabelanın kullanım alanı hudutlandırılamaz ve her iş grubu ya da her iş yeri için tabelaya lüzum vardır.Tabelalar sadece işyerinizin tanımı için değil bilgilendirme ve manipülasyon emelli de kullanılır. İş yerinizin sanki kartviziti olan tabelalarınıza gösterdiğimiz itinayı bina içinde ya da dışında manipülasyon bilgilendirme emelli kullanılacak fener tabelalarda da gösteriyoruz çünkü biz sadece tabela değil sanat yapıyoruz.

Facebook   İnstagram   

Hemen İletişime Geç

Arama