• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Germe Tabela

Germe Tabela

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

Vinil Germe Tabela

Firmaların kusursuz bir ürün üretmesi onların tercih edilebilirliğini etkilemez. Bunun için ürün ve hizmetlerini reklamını en iyi ve çarpıcı reklam araçları, ile halka tanıtması gereklidir. Günümüzde reklamcılık gösteri ve tanıtım açısından çok önemli bir yere sahip olmuştur. Dolayısı ile de ürün ve hizmetleri tanıtmak için birbirinden farklı reklam araçları kullanılmıştır. Sektörünüzde marka ve hizmetinize göre doğru reklam aracını kullanmanız ulaşmak istediğiniz kitleye %100 etkili sonuçlar çıkaracaktır. Eğer kurumsal bir firma sahibiyseniz bir imajınızı hedef kitleye tanıtmak için en iyi reklam aracı arıyorsanız kesinlikle vinil tabela sistemlerini kullanmalısınız. Hem fiyat bakımından diğer tabela çeşitlerine göre son derece maliyetli olan vinil tabela sistemleri, dijital baskı ile tasarlanmaktadır. Vinil germe tabelalar, üzerine dijital baskı uygulanan brandanın dört bir taraftan profil şaseye gerdirilmesi ile dizaynlanmış bir tür tabela çeşididir. Aynı zamanda bu tabela içerisine aydınlatma sistemine sahip olan alüminyum kasa üzerine kapatılarak hazırlanmaktır.

Profesyonel Vinil Germe Tabela Üretimi ve Kullanımı

Vinil tabela sistemleri isteğe göre ışıklı veya ışıksız üretilip, kullanabilmek mümkündür. Içine aydınlatma sistemi konulan alüminyum kasanın üzerine tutturulup, ışıklı olarak kullanılmasının yanı sıra profil şase üzerine yalnızca germe yapılarak aydınlatma sistemi kullanılamayan alüminyum kasa üzerine monte edilip, ışıksız sade şeklinde de kullanımı makuldur. Işıklı vinil germe tabelaları ışıksız olanlarına göre daha gösterişli ve modern durmaktadır. Bu nedenle kurumsallaşma yolunda giden ve hedef kitleyi etkilemek isteyen firmalar ışıklı olanlarını tercih etmektedir.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe Tabelalar Binanın Neresinde Kullanılır?

Vinil tabela çoğunlukla iş yerlerinizi dış cephenin üst kısımlarına montajı yapılsa da isteğe göre binanın önüne veya yolun kenarına da kurulabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapıldığından kaynaklı yağmur kar rüzgâr ve aynısı gibi doğal dış faktörlerde etkilenmeden uzun yılları ilk günkü görünümü ile güvenle kullanmak mümkün. Vinil germe tabelaları konusu ile ilgili profesyonel imal yapan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, sektörüne yıllarını adamış kurumsal firmanızı ürünleri tercih edebilirsiniz. Firmamız tecrübeli kadrosu ve birinci sınıf kalitede malzemeler ile vinil tabela sistemleri üretip, kullanımınıza sunmaktadır.

27fa929b-2e27-4541-b508-35bcbf2856fd Germe Tabela

Vinil Germe Tabela Nedir ?

Vinil germe tabela son yıllarda en fazla tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Vinil germe tabelanın sıkça tercih edilme nedenlerinden bir tanesi de tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlayıp, istediğiniz renkte dilediğiniz kadar resmi kullanabilmektir. Zemininizi tek renk yapmak değil de degrade geçişli yapabilme, zemin de olduğu gibi görsel kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu baskıyı normal bir vinil branda üzerinde yapamazsınız. Bu tabelaınn birkaç çeşidi vardır ancak en önemli 2 çeşidini sizlere söylemek istiyorum;
1) Aparatlı Germe Tekniği
Alyanlar, alüminyum ayaklar ve alüminyum aparatlar kullanılarak germe yapılan bir yöntemtir. Sağlamcılık açısından en güvenilir germe yöntemidir.
2) Zımba İle Germe Tekniği
Hazırlanmış olan demir karkas üzerine su kontrası çakılır. Bu su kontrası kullandığınız demir profilin eni ne kadarsa o ölçüde olması gereklidir. Su kontrası dediğimiz malzeme, ahşap bir üründür. Bu ürünün özelliği yağmurdan kaynaklı ıslandığında şişmenin meydana gelememesi olayıdır. Şişme olmadığından kaynaklı atılan zımbalarda ahşabın üzerinden çıkmayacaktır. Böylelikle tabela ve reklamınız uzun ömürlü olacaktır.

5d573cfe-3885-4cdd-a929-b9955b6640de Germe Tabela

Vinil Germe Tabela Fiyatları

Faaliyetlerini üstlenmiş olduğumuz ışıksız vinil germe tabela fiyatları genellikle tabelanın boyutu, kullanım alanı ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Sizler almak istediğiniz hizmetler ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmak için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Işıksız vinil germe tabela hizmetini alanında uzman kişiler tarafından alarak reklamlarınızın kullanım sürelerini uzatırken müşteri potansiyelinizi de arttırabilirsiniz.

aaa60d18-e4a8-43c7-8208-2bb21309933d Germe Tabela
Arama