• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Hakkımızda

Pilon-Tabela Hakkımızda

DMD Reklam


Hakkımızda

2000 senesinde kurulmuş olan firmamız 20 senedir Tabela sektörün de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela alanında uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Çoğu zaman bir ürünü diğerlerinden farklı yapan ana özellik ambalajı olmuştur. Firmamız işletmenizin bulunduğu lokasyona en ideal , sizi rakiplerinizden ve çevrenizden farklı kılacak Işıklı Tabela, Işıksız Tabela ve diğer Tabela modelleri işletmenizin kurumsal kimliğini pekiştirecek özgün tasarımları ile hizmet sunmaktadır.

Dmd Reklam Firması Tabela farkındalık yaratma bilincini ilk planda tutarak Işıklı Tabela, Işıksız Tabela seçenekleri ile kurumunuza kreatif çözümler sunmaktadır.
Farkındalık oluşturmak için;

DMD Reklam Tabela

Firmamız ; özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayışla sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve devamlı kalite yaklaşımızla satış akabinde de firmamız sizlerin beklenti ve taleplerine en kısa bir süre içinde, en doğru çözümü üretmek gayretindeyiz.

Misyon

Sektörel yapının getirdiği yenilikleri kullanarak teknolojik ekipmana sahip deneyimli kadromuzla müşterilerimize nitelikli ürünleri en kısa süre de ulaştırmak.Çözüm odaklı güvenilir hizmet anlayışla insana ve çevre duyarlılığı olan bir firma olmaktır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hızlı ve nitelikli hizmet veren,çalışanlarına ve çevreye önem veren öncü işletme olmak.Tüm Müşterilerimiz, kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir,

Profesyonel Hizmet

Dmd reklam olarak profesyonel ekip arkadaşlarımızla Ücretsiz Keşif,Tasarım,Montaj hizmetini profesyonel olarak sağlamaktayız.Başarınızın reklamcısı olalım

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetindeki temel prensibimiz; Müşteri beklentilerine uygun çözümler geliştirmek. Sizin isteklerinize, tasarım üretim ve uygulamalardaki tecrübelerimiz ile bizim önerilerimizi sunmak, sonuç olarak; sizin tercih ve kararlarınıza uyarak ne eksik ne fazlasını yapmış olmak ve müşteri esaslı çalışmak.

DMD Reklam

icons8-facebook-48 Hakkımızda        icons8-instagram-48 Hakkımızda      icons8-whatsapp-48 Hakkımızda

Facebook   İnstagram     Whatsapp

Arama