• Telefon: 0538 525 07 60
  • E-Posta: info@dmdreklam.com
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Krom Kutu Harf

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

krom-1 Krom Kutu Harf

Kutu Harf  Model ve Çeşitleri

Kutu Harf ; Marka ile ürünlerinizi prestij açısından oldukça başarılı sonuçları sunan hizmetlerden birisidir. Sizlerde şirket tanıtımınızı ve şirket prestijinizi, artırarak hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, Antalya kutu harf biz ile beraber nitelikli sonuçları elde edebilirsiniz.

Krom Kutu Harf

Firmalara ait tabelalar hem firmaların imajını hem de firmaların çekiciliğini yansıtıyor. Bu durumda firmaların tabelalara verdiği değeri gözler önüne sermektedir. Krom kutu harf reklam firmaları tarafından sıkça kullanılıyor. Birçok farklı türü bulunan bu tür içerisinde krom kutu harf dışında; ışıklı krom kutu harf, ışıksız krom kutu harf, LED kromlu kutu harf, sarı kromlu kutu harf, altın kromlu kutu harf de yer almakta. Krom kutu harf tabela modelleri görsel açıdan bir hayli iyi ve modern görünü sebebiyle bir hayli tercih ediliyor. İçerik olarak da diğer tabela türlerine göre hava koşullarına göre dayanıklı olması ve uzun ömürlü bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Krom içeriğine de sahip olması, paslanmaması ve parlaklık olarak uygun olduğu için pek çok dekor işinde kullanılmaktadır. El işçiliği ile yapılması da tabela çeşitleri içerisinde bu türün ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Neden Bu Tabela Daha Çok Tercih Ediliyor?

Firmamıza en çok fiyatı ve özelliği sorulan tabela çeşitlerinin başında krom kutu harf özellikli tabelalar gelmektedir. Bu tabela çeşidinin tercih edilmesinde; sağlam olması, müşteriler tarafından göz alıcı olarak nitelendirilmesi, insanları daha fazla etkilemesi, bir hayli farklı ve fazla sayıda tasarımının olması sebebi ile bu ürüne rağbetin bir hayli arttığı görülüyor.

Bu Tabela Türü Kaliteli mi?

Diğer tabela türleri ile kıyaslandığında kalitesiyle adından söz ettiren krom içeriğine sahip kutu harf bir hayli niteliklidir. Uzun ömürlü olması ve dayanıklı olması firmaların şirketlerin tercih etmesini sağlamaktadır. Firmaların, şirketlerin en az beş altı senelik gibi bir süre kullanmalarına uygun özelliğiyle dikkat çekmektedir. Paslanmaya karşı dayanıklı olması da bu ürünün ne kadar nitelikli olduğunu gözler önüne serdiriyor.

Bu Hizmetten Yararlanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Krom kutu harf hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz tarafımız ile iletişime geçerek bu ürünü yaptırabilirler. Fiyat konusunda uygun fiyat alternatifleri ile müşterilerimize krom kutu harf özelliğini taşıyor tabelaların üretimini sağlamaktayız. Siz de bizi tercih ederek bu ürünü yaptırabilir ve her çeşit desteği By Renga Reklam firmamızın web sitesini ziyaret ederek veya telefon bilgi alabilirsiniz.

krom-2 Krom Kutu Harf

KUTU HARF TABELA NEDİR ?

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router, CNC ve Karbon Lazer makinelerle keserek her çeşit harf ve şeklin kullanılabildiği tabelalardır. Her türlü hava koşullarına dayanabilecek şekilde imal edilen kutu harf tabela sistemleri, ışıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Antalya’da bulunan kendi atölyemizdeki makinelerle ve en kaliteli malzemeler kullanılarak ürettiğimiz kutu harf tabela sistemlerimizle gurur duyuyor, size de gurur duyacağınız dükkan tabelası imal ediyoruz. Ekonomik kutu harf tabela fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Krom Kutu Harf İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur ?

Ortaya çıkartılan harfler, kutu harf çalışmalarının başarılı bir biçimde gerçekleştirilmesi adına birleştirilir ve pürüzsüz hale getirilerek isteğe bağlı şekilde renklendirilir. Çok geniş bir alan içerisinde kullanılacak olan bu tabelalar sadece iç mekanlarda değil hemde dış mekanlarda da sıklıkla tercih edilen tabela türleri içerisinde kendisine yer buluyor. Krom kutu harf tabelaların bilinen başka bir özelliğe de firmaların taleplerine göre ışıksız veya ışıklı bir biçimde kullanılabilmesidir. Özellikle de alışveriş merkezlerinde yer alıyor ola firmalar, hedef kitlelerinde yer alan müşterilerinin bütün dikkatlerini etkili biçimde kendilerine çekmek adına bu tabela modellerini inceledikten sonra aralarından en ideal olanları seçip diledikleri gibi kullanıyorlar.

kutu-4 Krom Kutu Harf

Antalya Kutu Harf İmalatı Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir ?

Günümüzde krom kutu harf tabelaları ile ilgili bir hayli farklı çalışmalar yapılsa da firmaların seçim konusunda bir hayli hassas olması gerekmektedir. Bunun nedeni ise seçim konusunda gerçekleştirilecek olan en ufak bir yanlış seçimin sonrasında ortaya çıkacak olan kutu harfler ne yazık ki istekleri karşılama konusunda net sonuçları yanı sıra getirmeyecektir. Bu tarz olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmamak adına dikkat edilmesi gerekli olan en önemli şeylerden bir tanesi, bu konu da yeterli oranda tecrübe sahibi olan kişiler ile iletişime geçmek olmalıdır. Her bir adımın üstünde dikkatli bir biçimde durulması sonrasında elde edilecek olan sonuçlar tam manası ile istenildiği gibi olacaktır.

Genel olarak krom kutu harf tabelalar uzun vadeli kullanıma uygun bir biçimde üretilmektedir. Dolayısıyla firmalar istemiş oldukları her alan için diledikleri tabelaları seçerek bunların üretimlerini gerçekleştirebilirler. Krom kutu harflerin güzel bir görünüme ulaşması adına ön yüzeyleri içi ayrı, arka yüzeyleri için ayrı kesim işlemleri uygulanır. Bunun akabinde de kesimlerin yapıldığı yerler itina ile birleştirilerek harfler ortaya çıkartılır. Bilindiği üzere kromdan hazırlanan bu harfler bir hayli parlaktır. Fakat ekstra bir parlaklığın ortaya çıkartılması adına polisaj işlemi yapılır. Polisaj işleminin yapılmasından sonra eğer ki harflerin ışıklandırılması isteniyorsa, su geçirmez modül ledler harflerin içine monte edilir. Böylece harfler hem uzun süre hem de dikkatleri tam anlamı ile üzerine çekecek şekilde kullanıma hazır hale gelmiş olur.Bizimle Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayabilirsiniz

Arama