ahsap-1 Ahşap Tabela
ahsap-2 Ahşap Tabela
ahsap-4 Ahşap Tabela
ahsap-3 Ahşap Tabela

Ahşap Tabela Antalya

Ahşap, eskiden beri evlerimizde, işyerlerimizde, ofislerimizde genelde iç dekorasyon ve mobilya olarak kullanmış olduğumuz bir ürün iken, günümüzde bilhassa son birkaç yıldır Firmaların, Butik Otellerin, Mağazaların, Cafe ve Barların seçmiş olduğu bir tabela çeşidi grubuna girmiştir.

Ahşap Tabela hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanabilmek mümkündür. Biz Tabela Dünyası olarak Ahşap Tabela İle yetinmeyip Ahşap Retro ev ve Ofis dizayn ve üretimine başladık. Ahşap Tabela birçok çeşitden oluşmaktadır. Bunlardan bazıları Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma , Ahşap üzeri fırça ile boyama yazı yöntemleri olduğu gibi bunların yanı sıra Ahşap Tabela ’da birçok gereçler (Pleksi kesme

harf, Ferforje, Krom kesme harf, Metal harf vs .)kullanılmaktadır. Ahşap Tabela Antalya üzerine uygulanan ahşap boyalar ve yöntemlerle eskitme halini rahatlıkla alabilmektedir. Ahşap Tabela’da en önemli nedenlerden biride üzerine sürülen koruyucu verniktir. Bunun doğru yapılması Ahşap Tabela’nın uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktadır.ucuz ahşap tabela

Uzman kadromuzla ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayan, kaliteli ürünler sunarak makul hizmeti sağlamaktayız

Ahşap Tabela Reklam Hizmeti

Tabelanızın hem nostaljik hem de farklı ve ilgi çekici olmasını istiyorsanız en iyi alternatifiniz seçinizi ahşap tabela modelleri arasından yapabilirsiniz. Ahşap tabela reklam hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yerli ve ithal ağaç seçenekleri ile ister modern istenirse de nostalji esintileri oluşturmak mümkün olmaktadır.

Ahşap Tabela Nasıl Yapılır ?

Ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde “meşe, kiraz, çınar, köknar, kestane, sedir” gibi çoğu ağaç çeşidi kullanılmaktadır. Her birinin kendine özgü bir karakteri ve görünümü olduğu için, sahip oldukları özelliklere makul olan durumlarda kullanmak çok önemlidir.

Kaliteli görünümlerinin devamlılığını sağlamak adına gerekli bakımların derli toplu olarak yapılması çok önem taşımaktadır. Ahşap tabela çeşitleri daha fazla doğal görünümü korumaya yönelik ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

Ahşap Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genellikle dış mekânlarda kullanılmakta olan ahşap tabelaların, birçok hava koşuluna dayanıklı olması gereklidir. Aksi takdirde zaman içinde mevsimsel şartlara göre ahşap malzeme üzerinde renk değişikliği, kuruma, çatlama gibi hasarlar oluşabilmektedir.

Bu nedenle de ahşap tabelaların koruyucu cila ve diğer kimyasallarla korunmasına dikkat edilmesi önemlidir.

Ahşap Tabela Fiyatları Nedir?

Ahşap tabela fiyatı, tabelanın dizaynından üretimine ya da montajına kadar çok değişik etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Osmanlı oyma motifleri ve Selçuklu motifleri ile müşterilerimizin arzularıne makul olarak yön tabelaları, uyarı tabelaları, iç mekân uyarıları, ayaklı ve ayaksız tabelalar gibi büyük bir kullanım alanına sahip olan ahşap tabela reklam hizmeti sunmaktayız.

Ahşap tabelaların dizaynları ve montajları konusu ile ilgili uzman ekibimizle görüşerek, ahşap tabela örnekleri seçeneklerimizi inceleyebilirsini