avukat-kapi-tabelasi Avukat Tabela
avukat-3 Avukat Tabela
avukat-4 Avukat Tabela
avukat-5 Avukat Tabela

Avukat Tabela

Avukat Tabelası ve Hukuk Bürosu Tabelaları için Baronun belirlediği standartlara makul bir biçimde yapılmış tabelalardır. Avukat dış tabela ve reklamları yasalarla sınırlandırsa da iç mekan tabela, resim ve ayrıntılarda çeşitli ürünler yapılabilmektedir.                                                                  Avukat Tabelası Çeşitleri Nelerdir?

Avukat Tabelaları için sayfanın altında bulunan avukat tabelası standartlarına makul tabela tek çeşittir. Sadece yazı karakteri ve logo gibi değişiklikler yapılabilmektedir. İç mekan da resim alan düzenlemeleri ve prestij için firmamızın da yaptığı çeşitli programlar yapılabilir. Uygulama çeşitleri hakkında zengin içeriğimize buradan erişebilirsiniz.                Avukat Tabelası Nasıl Olması Gerekir?

Avukat Tabelası Türkiye Barosunun belirlediği standartlara makul olması gereklidir. Bunun dışındaki programlar denetlemeler esnasında tespit edilip uyarı ve cezaya nedeniyet verir. İç mekan programlarda standartlar problem teşkil etmemektedir. İç mekan programlar firmanın kendi sınırları içerisinde olduğu için reklam değil de resim olarak değerlendirilmektedir. Profesyonel Bir Hukuk Tabelası Yaptığınıza Emin Olun!                    Hukuk büromuz, geleneksel kesim bronz ya da pirinç tabelalar, modern görünümlü pkatiyennmaz çelik tabela ya da tamamıyla farklı bir şeyle lobi levhaları istiyor olsun ya da olmasın, Erek Reklam’dan diğer bir yere bakmayın. Hukuk büromuzun tabelası kapı, ofis lobisi ve dış tabela için en uygundir.

Hukuk Büroları dahil olmak suretiyle özel iç ve dış avukat tabelaları için geniş bir seçim sunuyoruz:
Büyük Lobi Logo Tabelaları – Alüminyumdan, pkatiyennmaz çelikten, pirinçten, bronzdan, bakırdan, çelikten kesilmiş metal harflerden seçim yapın. Fırçalı, cilalı, boyalı ve oksitlenmiş yüzeyler sunuyoruz.

 

Zeminli Tabelalar: Tabelanızı daha belirgin hale getirmek için logonuzu ya da harflerinizi bir panele monte edin. Panel levhaları, taş fayans ya da granit gibi zorlu bir yüzeye bir levha yüklüyorsanız, logonuzu “pop” hale getirmenin ve faydalı olmanın harika bir yoludur.

Hukuk Bürosu Plaketleri: Metal levhalar, bilhassa dökme bronz plakalar, uygulama adınızı ve adresinizi görüntülemek için en uygundir. Metal plaklar, bilhassa dökme bronz plaklar, uygulama adınızı ve adresinizi görüntülemek ve miras ve geleneğin bir görüntüsünü yansıtmak için en uygundir.

Folyo Kaplama Grafikleri: Cam kapağınıza logo, uygulama adını ve avukat isimlerini görüntülemek için buzlu ya da renkli vinil kullanın.

Avukat Tabela Standartları

Madde 5 — Bu Yönetmelik kapsamında olanlar kullanacakları tabelada; avukatlık unvanı ile ad ve soyadı, varsa akademik unvanı, büronun bulunduğu kat ve büro/daire numarası telefon numarası, internet adresi ile e-posta adresi yer alabilir. Tabelada bu Yönetmelikte belirlenenlerin dışında unvan, deyim, biçim, amblem ile Türkçe dışında yabancı dillerde ifade ve sair biçimler, işaret, görsel, fotoğraf ve benzerlerine yer verilemez.

Aynı büroda beraber çalışma durumunda, avukatlardan birinin ya da bir kaçının adı ve soyadı ya da yalnızca soyadı yanısıra “avukatlık bürosu” ibaresinin ve avukatlık ortaklığı durumunda de; ortaklık sözleşmesinde belirtilen ortaklığın adı ve unvanı yanısıra “avukatlık ortaklığı” ibaresinin de yer alması zorunludur.

Tabela, fiziki imkânsızlık dışında, büronun bulunduğu binanın giriş kapısının yanına, giriş holü ya da koridoruna, büro giriş kapılarının yanına asılabilir.

Bina cephelerine, büro balkonu ve pencerelerine çok sayıda tabela asılamaz, aynısı yazılar yazılamaz. Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Tabelada en fazla iki renk kullanmak mümkün.

Tabela (70 cm x 100 cm) boyutunu geçemez. Ancak çok sayıda avukata veya avukatlık ortaklığına ait tabelalar ile yüksek katlarda kullanılacak tabelalarda bu boyut (100 cm X 150 cm) ye kadar arttırılabilir.