fener-2 Fener Tabela
fener-3 Fener Tabela
fener-4 Fener Tabela
fener-5 Fener Tabela

Fener Tabela Nedir ?

Fener tabela, isminden de bir çağrışım yapabileceği gibi “ ışıklı ve yansıma “ özelliği olan, bilhassa gece işletmeler açısından üstünlük sağlayan bir tabela türüdür.
Duvara monte ya da direkt zemine sabitleme biçiminde kullanmak mümkün. Bu açıdan, son derece kolay kullanma biçimine sahiptir. Aynı zamanda ufak ebatları vasıtası ile; işletme girişleri, iş merkezleri girişleri, ofis girişleri ve daha çoğu alanda dikkat çekecek bir özelliğe sahiptir.

Genellikle logo ve resimlerin ön plana çıktığı, firma / marka ismi prosedüreli bu tabela türü; geceleri yapısı gereği ışıklandırılarak daha ön plana çıkmaktadır.

 

Kullanım Alanları

Aslında belirli bir standardı olmaması, her işletmenin kullanabileceği çok geniş bir alana sahip olduğundan kaynaklanmaktadır. Ama bilhassa bar, lokanta, cafe, market, bakkal gibi dış mekânlara da sahip işletmelerde çokça tercih edilmektedir. Çift taraf, tek taraf, ışıklı, asmalı, duvara monteli, direk üzerine kurulumlu özellikleri vasıtası ile, her alana istisnasız ahenk sağlayabilir.

Fener tabelalar, işletmenin türüne göre; daha ihtişamlı bir düzenleme ile efektli ışıklandırma sistemi de dâhil edilerek kullanmak mümkün. Bu sayede, bilhassa eğlence mekânlarında müşteri ve ziyaretçilerin doğrudan ilgisini cezp eder.

Yapımında; plastik, kompozit, demir, ahşap ve pleksi gibi maddeler kullanmak mümkün. Bu sayede, çıkma ( yan duvara asılı ) , çift taraflı, ışıklı ya da ışıksız dizaynlar ile işletmeye İdeal fener tabela, imalat sürecine girer.

Ayrıca, kapalı mekânlar olarak AVM ve hava limanlarında son derece şık bir tabela opsiyonu olarak kullanmak mümkün. Tercih nedenleri, her işletme için farklı olsa da, ziyaretçi ve müşterilerin dikkatini çekmesi genel bir neden olarak sunulabilir.

Teknoloji bireylerin hayatlarında ciddi manada olumlu etkileri olan bir gelişimdir. Firmaların daha kaliteli üretim ve hizmet sunabilmeleri konusu ile ilgili oldukça olumlu etkileri olan teknolojik gelişmeler, aynı sektörde faaliyette bulunan firma isteklerini ne yazık ki bazı durumlarda karşılayamamaktadır. Rakip firmaları sistemden uzaklaştırarak sektörde lider olmak isteyen firmalar yine teknolojinin dokunduğu reklamcılık hizmetine ihtiyaç duymaktadır.
Reklamcılık sektöründe fazlası ile tercih edilen tabela hizmetlerinden biri olan fener tabela ile sizlerde marka bilinirliğiniz kaliteli bir biçimde arttırabilirsiniz. Tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen ışıklı fener tabela ve fener tip tabela çeşitlerini firmamız vasıtasıyla yaptırarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Fener Tabela Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Reklamlar günümüzde son derece büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle işletmeler var oluşlarını tam anlamıyla sergileyebilmek için gelirlerinin bir kısmını reklama ayırmaktadır. Geri dönüşlerin en hızlı ve en kolay biçimde alındığı fener tabela ile alakalı aklınızda kalan sorular için tarafımıza erişebilirsiniz.

Tabelaların kullanım amaçları ve ne biçimde olacağı oldukça önemlidir. Tabelaların bu arzulere bir yanıt verebilme yeteneği vardır. Bu neden ile iyi bir seçim yapılması dşayetlidir. Sizlerde fener tabela hizmeti ile hedef kitlenizi genişleterek firmalar arasında tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

Fener Tabela Fiyatları

Aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların dahi istekleri parametrelik göstermiştir. Bu nedenle kullanılan malzeme de değiştiğinden fener tabela fiyatları da parametrelik göstermiştir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız fener tabela hizmetini güvenilir ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirdiğinden ürünün kullanım alanı, boyutları ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sizlere vererek etkili bir reklam hizmeti almanızı sağlayacaklardır. Daha ayrıntılı bilgi için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.