germe-2 Germe Tabela
germe-3 Germe Tabela
germe-4 Germe Tabela
germe-5 Germe Tabela
germe-1-1 Germe Tabela

Vinil Germe Tabela Nedir Nasıl Yapılır?

Vinil germe tabela son yıllarda en fazla tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Vinil germe tabelanın sıkça tercih edilme nedenlerinden bir tanesi de tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlayıp, istediğiniz renkte dilediğiniz kadar resmi kullanabilmektir. Zemininizi tek renk yapmak değil de degrade geçişli yapabilme, zemin de olduğu gibi görsel kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu baskıyı normal bir vinil branda üzerinde yapamazsınız. Bu tabelaınn birkaç çeşidi vardır ancak en önemli 2 çeşidini sizlere söylemek istiyorum;
1) Aparatlı Germe Tekniği
Alyanlar, alüminyum ayaklar ve alüminyum aparatlar kullanılarak germe yapılan bir yöntemtir. Sağlamcılık açısından en güvenilir germe yöntemidir.
2) Zımba İle Germe Tekniği
Hazırlanmış olan demir karkas üzerine su kontrası çakılır. Bu su kontrası kullandığınız demir profilin eni ne kadarsa o ölçüde olması gereklidir. Su kontrası dediğimiz malzeme, ahşap bir üründür. Bu ürünün özelliği yağmurdan kaynaklı ıslandığında şişmenin meydana gelememesi olayıdır. Şişme olmadığından kaynaklı atılan zımbalarda ahşabın üzerinden çıkmayacaktır. Böylelikle tabela ve reklamınız uzun ömürlü olacaktır.

Vinil Germe Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Vinil malzeme kimyasal yapısından kaynaklı son derece dayanıklı malzemedir. Bu yüzden çoğu alanda gönül rahatlığıyla kullanabilmek mümkündür. Açık alanlarda sıkça kullanılan vinil, reklam ve duyurularını yapmak isteyen firmaların en fazla kullandığı ürünlerdendir. Vinil germe yöntemi ışıklı tabela dışında afiş, bayraklar, posterler, fuar stantları, pankartlar gibi geniş kullanım yerine sahiptir.

Vinil hafif, sağlam ve taşınabilir oluşu vasıtası ile sıkça tercih edilmektedir.

Tabela Seçeneklerin bu denli fazla olması ile birlikte ise vinil germe tabela seçimini yapacak olan firmaların üzerinde durması gereken birçok farklı konu bulunmaktadır. Bu hususların başında ise tabelaların hangi amaç ile kullanılması gerektiğine net olarak karar vermek gelmektedir. Bilindik tarzdaki tabelalar her ne kadar geçmiş dönemlerde son derece etkili sonuçları ortaya koymuş olsa da artık insanlar firmaların çok daha yenilikçi bir yapıya sahip olmasını talep etmektedirler.

Aksi durumda seçilecek olan tabela diğer markalara ait olan tabelalar arasında kaybolmaya mahkum olacaktır. Şimdilerde firmalar artık birbirinden farklı gereçlere sahip olmakta olan tabelalar arasından en iyilerini seçmeyi hedefliyorlar. Firmaların bu husustaki arzularınin artış göstermeye başlaması ile birlikte ise artık sektör farkı olmadan istek edilen tabelalar basitçe hazırlanmış olacaktır.

Işıksız Vinil Germe Tabela Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin yetmediği durumlarda reklamcılık hizmetleri ile işletmeler daha sağlıklı gelişim süreci yaşamak için reklamcılık sektöründe yoğunlukla kullanılan tabela hizmeti ile ürün ve marka tanıtımlarını gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman kişiler tarafından sahip olacağınız ışıksız vinil germe tabela hizmeti ile sizlerde işletmelerinizin kurumsal kimliğini kaliteli bir biçimde dışa vurabilirsiniz. Markanızın tanınması açısından önemli bir yere sahip olan vinil germe tabela tanıtım araçları ile firmanıza olan talepler artarak hedef kitlenizde büyük bir genişlik sağlayacaksınız.

Aynı sektörde faaliyet gösteren işletmeler sektörde markalarını duyurmak ve müşteri potansiyelini arttırmak adına tabela hizmetlerinden kesinlikle faydalanmalıdır. Kaldırım kenarları ve şirket binaları gibi çoğu kulanım alanına sahip olan ışıksız vinil germe tabela vasıtası ile firmalar arasında lider olmayı başaracaksınız.

Bir işletmenin akılda kalıcılığını sağlamak tabela çeşitleri vasıtası ile artık çok daha basit hale gelmiştir. Küçük veya büyük işletme fark etmeden bütün işletmelerin tanıtımlarında kullanmak istedikleri tabela çeşitlerini Baskı Hizmeti ailesi olarak kaliteli bir biçimde gerçekleştirmekteyiz

Işıksız Vinil Germe Tabela Fiyatları

Faaliyetlerini üstlenmiş olduğumuz ışıksız vinil germe tabela fiyatları genelde tabelanın boyutu, kullanım alanı ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sizler almak istediğiniz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek bilgili olabilirsiniz.

Işıksız vinil germe tabela hizmetini işin ehli kişiler tarafından alarak reklamlarınızın kullanım sürelerini uzatırken müşteri potansiyelinizi de arttırabilirsiniz.