ic-mekan-3 İç Mekan Dekoratif Tabela
ic-mekan-1-1 İç Mekan Dekoratif Tabela
ic-mekan-2 İç Mekan Dekoratif Tabela
ic-mekan-3-1 İç Mekan Dekoratif Tabela

İç Mekan Dekoratif Tabela

Sanat ve estetiği bir arada kullanarak ev, işyeri ve ofisleri daha modern, daha gösterişli, daha kullanımı kolay hale getirmek için yapılan programlardır. Yapılan bu programlar kullanılan farklı yöntemlerle desteklenip resimlik bir adım daha öne menfaatilmalıdır.

Zemin-duvar-tavan kombinasyonu temel alınarak öznel bir dizayn uygulanmalıdır.
Fiziksel ve ruhsal özelliklerinin yanı sıra ait olunan sosyal grubun kültürel özelliklerinin de mekana yansıması gerekir.

İç mekan dekorasyonunda şeffaflığı vasıtası ile ferahlık ve genişlik hissi uyandıran plexi glass ve birçok model ve renk opsiyonune sahip olan kompozit kullanılarak size makul dizaynlar uygulanır. Müşterinin arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda bir yol haritası çizilip bu yönde hizmet verilmelidir.

İç Mekan Baskı

İç mekan baskılar mağaza, avm, fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüğü ve kalitesi vasıtası ile dijital baskı çeşitleri arasında yer almıştır. Güneşe ve soğuk hava koşullarına dayanıklı değildir. Diğer baskı çeşitlerine göre daha yüksek çözünürlüğe sahiptir.

İç mekan baskılar resim kalite faktörünin dışında diğer reklam çeşitlerine göre daha makul fiyatlara uygulandığından ekstra bir üstünlük sağlamaktadır.

Baskı ve dizaynda en ufak hata dahi ürünün kötü görünmesine ve istenen çekiciliği yaratmamasına neden olmaktadır. İç mekan baskı seçimi yaparken baskının yapılacağı firmada baskı için ayrılan alanın boyutlarına dikkat etmek gerekir.

Küçük olan bir iç mekan baskının hedef kitlenizin dikkatini çekeceğini düşünmemelisiniz. Bu nedenle baskı yapılacak alanın boyutlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapılan iç mekan baskıların boyutlarının belirlenmesinin sonrasında kullanılacak olan baskı türü belirlenir.

Baskı esnasında kullanılan malzemelerin kesinlikle kaliteli olması ve dikkatli bir biçimde yapılması gerekir. Kötü yapılmış bir iç mekan baskı, ürünleri ön plana çıkartmaz aksine geri plana atar. İç mekan baskılar incelendiğinde farklı iç mekan baskı çeşitleri bulunur. İç mekan baskı çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir.

  • Poster baskı
  • Folyo baskı 
  • Afiş baskı
  • Duratrans baskı
  • Fotoğraf kağıdı baskı
  • Canvas baskı
  • Saten baskı
  • PP kağıt baskı
  • Pet film baskı
  • Roll up banner baskı

İç Mekan Baskı Fiyatları 

İç mekan baskı fiyatları, yapılan baskının boyutuna ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle iç mekan baskı fiyatları ile ilgili net bilgiler vermek doğru değildir. İç mekan baskı fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgilere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.