İNŞAAT TABELA

Tabelacılık eskiden zor bir meslekti. İnsanlar ellerinde boya fırçayla tabela işleriyle uğraşır ve büyük emekler verirlerdi. Artık çağımızda teknolojinin ilerlemesiyle çok daha kaliteli ürünler daha hızlı bir şekilde hazır hale getirilip daha makul fiyatlara vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır.Tabela firmaların bilinirlikleri artırmak firmayı tanıtmak amacıyla kullanılırmaktadır.Tabela firmanızın kurumsal kimliği için önemli bir yere sahiptir. Bir nevi işinizin ciddiyetini gösteren bir etikettir. Tabela’da önemli olan göze güzel gözükmesi ve insanların dikkatini çekmesidir. Bu amaçla da çoğu tabela çeşidi mevcuttur. Bunlar içerisinde en fazla kullanılmakta olan tabela çeşitlerinden bir tanesi de inşaat tabela olmaktadır.

a5ad5d4d970c0f5b533a2478466f6300a İnşaat Tabela
İnşaat Tabela

İnşaat tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak sureti ile iki çeşit olarak kullanılmaktadır. Işıklı tabelalar daha fazla dış mekânlarda tercih edilmektedir. ışıksız tabelalar ise hem iç hem de dış mekânlarda tercih edilmektedir ancak bu durum zaruri değildir. İhtiyaca göre hem iç mekânda hem de dış mekânda ışıklı ve ışıksız tabelaları kullanılabilirdir zira tabelanın kullanım alanı sınırlandırılamaz ve her meslek grubu veya her iş yeri için tabelaya ihtiyaç vardır. Peki, neden İnşaat tabala kullanmalıyız diye sorduğunuzda vereceğimiz cevap çok açıktır.

İnşaat Tabela

İnşaat tabela en sıklıkla kullanılmakta olan tabela çeşididir. Çünkü düşük masraf ile temin edilebilmekte ve tanıtım amacı için en kolay çözümü sunmaktadır. Özellikle ışıklı inşaat tabelalar insanların dikkatini çekmekte ve işletmenize daha çok müşterinin rağbet etmesini sağlamaktadır. Sönük bir sokakta ışıl ışıl yanan tabelanızın kimsenin dikkatini çekmeyeceğini iddia edebilir misiniz? Bu da size şüphesiz müşteri kazandıracaktır.

tabela_fiyatlari-9-1024x576 İnşaat Tabela
Antalya İnşaat Tabela

Antalya Tabela

Işıksız inşaat tabelalar ise montaj edildikten sonra ise hiçbir masraf çıkarmaz. Bu yönü ile de çok tercih edilmektedir. İnşaat tabela işini çoğu firma yapmaktadır ancak tabela işi zevk işidir. Özensiz gelişi hoş hazırlanmış tabelalar işinize bir katkı sağlayamayacağı gibi işyerinizin imajını da zedeleyecektir. Bu yüzden bu işi sadece ticaret değil sanat olarak gören bizleri tercih etmeniz size müşteri beğenisi olarak dönecektir. Tabelalar sadece işyerinizin tanımı için değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı da kullanılır. İş yerinizin adeta kimliği olan tabelalarınıza gösterdiğimiz itinayı bina içinde veya dışında yönlendirme bilgilendirme amaçlı kullanılabilmektedir. inşaat tabelalar‘da da gösteriyoruz zira biz sadece tabela değil sanat icraa ediyoruz.

Facebook   İnstagram     Whatsapp

Hemen İletişime Geç