isikli-3 Işıklı Germe Tabela
isikli-5 Işıklı Germe Tabela
isikli-2 Işıklı Germe Tabela
isikli-4 Işıklı Germe Tabela
antalya-isikli-germe-tabela Işıklı Germe Tabela

Işıklı Vinil Germe Tabela

Günümüzde birçok reklam modeli arasında sık sık görülen ışıklı tabela ankara, led aydınlatma sistemi kullanılarak çoğunlukla alüminyum kasa içerisinde imaal edilerek ön kısımı müşteri talebine göre Vinil (branda), pleksi, kompozit, polikarbon vs, gibi ürünler kullanmaktayız. Seçilen dizayna göre İdeal fiyat, ve kullanımı makul olanı sunmaktayız. Sıfır imalat olarak bütün dış mekan ürünleri atölyemizde üretimi ve montajını sağlamaktayız.

Tabela ön yüz değişimi antalya yani tadilat olarak gelen işleri ilk önce resimine bakarak makul ise yardımcı olmaktayız.Işıklı branda (vinil) tabela çoğunlukla tercih edilen ve kaliteli bir tasarıma sahip olan bir modeldir.isteğe göre statik boya ile standart dışı renkleri sunmaktayız. Işıklı tabele fiyatları, modelleri ve örnekleri için iletişime geçiniz.

Reklam sektöründe en önemli malzemeler arasına giren tabelalar her ne kadar amacına makul yapılırsa başarı oranları da o kadar basit sağlanmaktadır. Doğru ve etkili bir karar vermenizi sağlayacak firma tercihleri de çok önemlidir.

Işıklı vinil germe tabela, dayanıklı ve baskı kalitesi net bir tabela çeşididir. Ekonomik olmasından sık sık tercih edilen ışıklı vinil germe tabela çeşitlerimiz ile sizlerde reklamlarınızı daha net sunabilir, dilediğiniz firma, hizmet ve ürün bilgilerini vererek tabelanızı uygulamamıza yardımcı olabilirsiniz

Özellikle reklam sektörünün vazgeçilmez reklam tekniklerinden biri olan ışıklı vinil germe tabela, ışıklı olma özelliklerinden kaynaklı gündüz fark edildiği gibi gece saatlerinde de rahatça fark edilmektedir.

Temizlik bakımından da katiyen zorluk çıkartmayan ışıklı vinil germe tabelalar, duru su ve fırça yardımı ile basitçe temizlenebilmektedir. Diğer tabela tekniklerine göre daha ekonomik olmasından işletmeler tarafından da sık sık tercih edilmektedir.

Işıklı Vinil Germe Tabela Avantajları

Firmamız ışıklı vinil germe tabelayı, metalden yapılan kasanın üzerine gererek yapmaktadır. İhtiyaçlara göre de ışıklı ya da ışıksız olarak yapılmaktadır. Metal kasanın içerisine monte edilen florasan lamba ile markanızın reklamını günün her saati müşterilerinize hitap etmektedir.

Gece saatlerinde hizmet veren bir işletme sahibiyseniz, basit bir biçimde müşterilerinizi dikkatini çekmesini sağlayan ışıklı vinil germe tabela, reklam giderlerinizi ciddi oranda düşürmekte ve kaliteli bir reklam yapmanızı sağlamaktadır.

Dijital baskı tekniği ile hazırlanan branda metal kasaya monte edilmesi ile ortaya çıkan reklam tabelaları çoğu işletmenin de vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Işıklı vinil germe tabela tekniğini ise minimum beş yıl rahatça kullanabilmeniz mümkün.

Işıklı vinil germe tabelalarda yalnızca florasan değişimi için ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Bunun dışında herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmadığından reklamlarınızı daha basit sunma fırsatı yakalarken müşteri potansiyelinizi de arttırabilirsiniz.

Işıklı Vinil Germe Tabela Neden Tercih Edilir?

Vinil tabelalar genelde ekonomik olduklarından sık sık tercih edilmektedir. Aynı zamanda tek bir parçadan olması da tercihler arasında yer alır. Çoğunlukla vinil germe tabela sizin arzuları doğrultusunda istediğiniz boylarda hazırlanır.

Kaliteli vinil kullanılarak hazırlanan tabelalar daha uzun ömürlü bir kullanım basitlığı sağlamaktadır. Firmamızı arayarak dilediğiniz bilgiler dahilinde reklamlarını verebilirsiniz.

Işıklı vinil germe tabelalarda firma logonuzu kullanabilir, tabelanın asılacağı yere göre büyüklüğünü ayarlayabilir ve daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Işıklı Vinil Germe Tabela Fiyatları

Diğer tabela modellerine göre ışıklı vinil germe tabela fiyatları daha ekonomik olmasından işletmeler tarafından sık sık tercih edilir. Firmanızın reklamını vermek ve daha çok müşteri potansiyeline ulaşmak için ışıklı vinil tabela hizmeti alabilirsiniz.

Işıklı vinil germe tabela fiyatları ve dizaynı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilir örnek tabela çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

İşletmelerin genelde seslerini daha fazla duyurmaları için etkili ve doğru reklam tekniği tercih etmeleri gerekmektedir. Bunun için de kurumsal olarak işin ehli ekibimiz ile her daim yanınızda bulunduğumızı bilmenizi isteriz.