mesh-4 Mesh Germe Tabela
mesh-3 Mesh Germe Tabela
mesh-5 Mesh Germe Tabela
mesh-5-1 Mesh Germe Tabela

Mesh Germe Tabela

Mesh baskı, çoğunlukla vinil baskı ve one way vision baskı tekniklerine benzemektedir. Delikli brandalara uygulanan dijital baskı tekniği olan mesh baskı, geniş alanlara uygulama imkânı sunmuş olduğundan dış mekanlarda sık sık kullanılmaktadır.

Dökme ve lamine olmak suretiyle iki çeşidi bulunan mesh baskı, solvent özlü boya ile baskı makinesi kullanılarak yapılmaktadır. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliğini sunan olan mesh baskı hizmetini sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere arayarak alabilirsiniz.

MESH BASKI AVANTAJLARI NELERDİR?

Reklam sektöründe büyük alanlarda ve dış mekanlarda sık sık tercih edilen mesh baskı çoğu üstünlüka sahiptir. Dış mekan kullanımına makul olmasından işletmeler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Mesh baskı üstünlükleri ise;

  • Mesh baskının en büyük ve avantajı delikli yapısıdır,
  • Geniş yüzeyler ve camlar mesh baskı sayesinde kapatılabilir,
  • Talep ettiğiniz zaman kolayca soyulabilir,
  • Mesh baskı fiyat açısından uygundur,
  • Mesh baskıda boyut sorunu yoktur, istenilen büyüklükte yapılabilir,
  • Her boyutta rüzgara karşı dengesini korur,

Mesh Baskı Fiyatları

Diğer baskı çeşitlerine göre daha uygun olan mesh baskı fiyatları, boyutlarına ve kullanılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Alanında uzman kadromuz ile hizmet veren firmamız sizlere mesh baskı konusunda en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

En uygun fiyat seçeneklerinde kaliteli mesh baskı hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizi arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Mesh Germe Tabela

 

Mesh germe tabela sistemleri, günümüzde tanıtım ile reklam sektöründe en çok dikkat çeken tabelalar arasındadır. Devasa boyutları ile, hemen her yerde kolaylıkla fark edilmektedir.

Bu tabela sistemleri, özellikle de büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Devasa büyüklükte boyutlarıyla, bu tabelalara; çok büyük işletmeler ile araba, teknoloji markalarının tanıtımlarında da rastlanmaktadır.

Üretimi ve montajı zaman alan Antalya germe tabela hizmetleri için, ön sipariş görüşmesi yapmanız da önerilmektedir.

Germe tabela sistemlerinin, pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır.
Firmalar, germe tabelalar kullanarak; mekânlarına daha fazla müşteri çekebilir.

Germe tabelalar, dikkatleri daha çok üzerlerinde toplamak isteyenler için, kullanılması ideal bir reklam aracıdır. Her çeşit zevke, bütçeye hitap eden germe tabelalar; işletmelere tanıtım anlamında, oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.