pleksi-5 Pleksi Kutu Harf
pleksi-6 Pleksi Kutu Harf
pleksi-8 Pleksi Kutu Harf
pleksi-5-1 Pleksi Kutu Harf
8 Pleksi Kutu Harf
2-2 Pleksi Kutu Harf
10 Pleksi Kutu Harf
12 Pleksi Kutu Harf
2-3 Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

İnsanlar, firmalar, şirketler, ufak-büyük işletmeler ve aynısı çoğu kişi ya da kurum tanıtım amacı ile çeşitli teknikler kullanmaktadır. Bu tekniklerden bir tanesi de tabela kullanımıdır. Tabela kullanımın günden güne gelişmesi ile çoğu farklı tabela türü ortaya çıkmıştır. Pleksi kutu harf adlı tanıtım ürünleri de bir çeşit tabela sayılmaktadır. Bu tanıtım tekniğinin en önemli özelliği çok renkli tercih edilebilmesidir. Aynı zamanda renklerin çok canlı olması da bir diğer iyi özelliktir. Firmamız, sunduğu bu ürünler ile reklamcılığa yeni bir boyut getirmiştir. Pleksi kutu harfler ile reklamınızı yapmak için firmamızın tekliflerini inceleyebilirsiniz.

İstenilen Renkte, İstenilen Şekilde Pleksi Kutu Harfler

Pleksi kutu harflerin en ilgi çekici özelliklerinden bir tanesi de farklı renklerde kullanıma müsait olmalarıdır. Ayrıca harflerin biçimini saptamak de mümkün olabilir. Bu sayede hem çok ilgili çekici hem de çok özgün tanıtım tabelaları oluşturmak mümkün olabilir. Firmamız kişilerin arzularıne göre çeşitli renk ve biçimlerde pleksi kutu harf üretimi yapabilmektedir. Bu sayede son derece şahsi logo ve dizaynlar oluşturulabilmektedir. Zevklere göre belirleyebileceğiniz özel dizaynlar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız, sunduğu çeşitli tabelalar ile hernet ilgisini çekecek ürünlere sahiptir. Bu ürünler vasıtası ile reklamcılık alanında iyi bir imkân sunmaktayız. Tamamen şahsileştirilebilen pleksi kutu harfler ile çoğu müşterinin ilgisini çekmek mümkün olabilir.

İlgiyi Üzerinde Toplayan Pleksi Kutu Harflerin Tasarımları

Pleksi kutu harflerin biçimleri, şahsi zevklere göre belirlenebildiği için son derece ilginç dizaynlar ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda içine Led konularak ışıklandırma yapılabilir. Böylece daha da dikkat çekici olmaktadır. Pleksi kutu harf dizaynları, müşterilerden yoğun bir ilgi görmektedir. Bu tabela modelleri ile çoğu kişinin dikkatini çekmek mümkün olabilir. Firmamız tarafından bu kutu harfler kullanıma sunulmaktadır. Birbirinden farklı dizaynlara sahip olan ve şahsi zevklere göre tasarlanabilen kutu harflere firmamızdan sahip olabilirsiniz. Firmamız hem dikkat çekici hem kullanımı kolay hem şık ve estetik hem de sağlam olan pleksi kutu harfleri herkes için kullanıma sunmaktadır. Pleksi kutu harfler ile birbirinden farklı özel dizaynlar oluşturmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Nedir?

Pleksi kutu harf tabela artan tabela çeşitleri ile gün geçtikçe gelişen tabela sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kutu harf tabela çeşitlerinden olan bu tabelalarda günümüzde birçok yerde sıkça rastlamaktayız. Bu yazımızda pleksi kutu harf tabela sistemleri ile ilgili bilgili olacaksınız.

Öncelikle pleksi kutu harf tabelalarının yapımında kullanılan malzeme olan pleksinin özelliklerine ve kullanım alanlarına değinelim. Pleksi; renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır. Klasik camdan daha hafiftir ve aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az iletir.

Pleksi, tabela yapımı dışında da çoğu alanda kullanılmaktadır. Örneğin; vitrin stantları, yatak başları, hediye eşyaları, takı, dekorasyon ve iç mimari, aydınlatma elemanları, banyo ve mutfak aksesuarları, ev ve büro mobilyaları, endüstriyel alanlar…
Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi sebebiyle çok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlü olması ve renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi problemler yaratmaması sebebiyle de tercih edilmektedir. Pleksi kutu harf tabelaları tercihe bağlı ışıklı ya da ışıksız yapılabilmektedir. Eğer tabela ışıksız olacaksa arkası dekota ile kapatılır. Işıklı olması halinde ise içerisine şerit led döşenir. Işıklı bu tabelalar tercih edildiğinde içerisine döşenen led’in kalitesine çok dikkat etmek gerekir. Kullanılan led’in su geçirmez olması, az enerji harcaması ve uzun ömürlü olması oldukça önemlidir.

Pleksi kutu harf tabelalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bakımdır. Tabelaların bakımı derli toplu olarak her yıl yapılmalı ve temizlenmelidir. Her yıl bakım yapılıp temizlenmemesi halinde harfler içerisinde gölgeler oluşarak ışığı kesebilir.
Bu tabela sistemleri seçiminde değindiğimiz noktalara dikkat ettikten sonra geriye işi kaliteli firmalara yaptırmak kalıyor. Unutmamalıyız ki, seçtiğimiz malzemelerin kalitesi kadar o işi yapacak firmanın kalitesi de oldukça önemlidir. Pleksi kutu harf tabela sistemleri için size kaliteli hizmet sunmaktayız.