sahne-2 Sahne Arkası Görsel
sahne-3 Sahne Arkası Görsel
sahne-5 Sahne Arkası Görsel
sahne-4 Sahne Arkası Görsel

Backdrop & Sahne Arkası

Reklam ürünleri arasında en fazla kullanılan backdrop sahne arkası genel olarak açılışlarda, özel günlerde, tanıtımlarda, lansmanlarda ve neredeyse bütün kalabalık toplantılarda tercih edilen bir üründür. Baskı ve sahne imalatı yapımlarında çoğunlukla metal karkas montesinin yapımının sonrasında üzerine dijital baskılı vinil branda kullanılmaktadır.

Backdrop sahne arkası reklam ürünleri üretim merkezimizde üretildikten sonra arzularıniz doğrultusunda istediğiniz alana montajı yapılmaktadır. Backdrop sahne arkası reklam ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

BACKDROP SAHNE ARKASI ÖZELLİKLERİ

Etkili bir reklam ürünü olarak bilinen backdrop sahne arkası reklam ürünü, baskı ve sahne imalatı yapımı işletmelerin ve firmaların arzuları doğrultusunda dizayn ve ölçüleri belirlenmektedir. Backdrop sahne arkası bunun yanı sıra backdrop stand, baskı ve sahne imalatı, sahne arkası resim gibi adlarla da bilinir.

Backdrop sahne yapımında zemin boyu ve enine göre kullanılan çelik konstrüksiyon değişiklik göstermektedir. Birbirine geçmeli olan çelik konstrüksiyon montaj olan alanlarda toplanmaktadır. Backdrop sahne baskısı genelde vinildir ve tek parça baskı ebatlı vinil özelliğini sunan olmasından üzerine vinil baskı zımba ve gergi pensesi ile gerilip kurulumu sonuçlanmış olur.

Baskı Hizmeti firması olarak sizin istedikleri ebatlarda üretim yapmakta olup, baskı ve sahne imalatı ile ilgili ayrıntılı bilgi ile resimleri sitemiz üzerinden sizlere sunmaktayız.

Backdrop Sahne Arkası Fiyatları

Backdrop sahne arkası, diğer bilinen ismi ile baskı ve sahne imalatı fiyatları belirli bir metre kare fiyatına sahip değildir. Ürün ebat ve ölçülerine göre fiyatları değişir. Dış ve iç mekanlarda kullanılacak olan malzemeyle işin büyüklüğüne göre kullanılacak olan malzemelerde değişme olacağından daha sağlıklı bir üretim ve net bir fiyat için kullanılacak olan alan, ürün boyutu ile ölçülerinde dikkat edilerek fiyatlar verilmektedir.