• Telefon: 0538 525 07 60
 • E-Posta: info@dmdreklam.com
 • Çalışma Saatleri: 08:30-19:00
   

Totem Tabela

totem-1-1 Totem Tabela

TÜM TABELA ÇEŞİTLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

Totem Tabela Nedir? Fiyatları ve Örnek Modelleri

 

Totem Tabela; açık alanların, şehirler arası yolların, büyük cadde ve sokakların Avm’lerin vb firmaların en çok tercih edilen reklam tanıtım ürünleri olma özelliği taşımaktadır.

Totem Tabela Nedir ?

Boyutlandırılmaları için her hangi bir yasal zorunluluk olmayan totem tabelalar istenen her ölçü de imal edilebilir. Fakat uygulama ve imalat tekniği yalnızca By Renga Reklam gibi üst düzey imalatçıların elinde yapılmalıdır. Çünkü gerek imalatı gerekse montajında daima özen gösterilmesi gerekilen bir ürün türüdür.

Totem tabela oldukça etkili bir reklam tanıtım yöntemidir. Fakat yöntemin gerçekten başarıya ulaşması için sabitleneceği alan büyük dikkat gerektirmelidir. Ayrıca totem tabelanın montajının yapılacağı direk veya alan muhakkak beton ile güçlendirilmeli ve bu şartlarda montajı yapılmalıdır.

totem-1-2 Totem Tabela

Totem Tabela Fiyatları Nedir ?

Totem tabela fiyatı kesin net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi işlemler göz önünde bulundurularak 3.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Totem Tabela Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Gösterişin en üst noktası olan totem tabelalar, bir firma için özellikle marka popülerliği anlamı taşımaktadır. Tabelaların özgün tasarımlara ve dış ortam şartlarına uygun nitelikli malzemeye sahip olması gerekiyor.

Firmaların prestijlerine her zaman değer veren By Renga Açık Hava Reklam Ajansı ürettiği tabelalarda her zaman kendi tasarım ekibinin çizimleri ile gurur duyan örnek işçilikler ile öne çıkmış bir firma olma özelliği taşımaktadır. Totem tabela ışıklı olarak imal edilmesi gerekilen modeller arasında bulunmaktadır. Ayrıca rüzgar dayanımı ve materyal dayanımı gibi teknik konular muhakkak hesaplanarak siparişleri verilmelidir.

totem-2 Totem Tabela

Totem Tabela Çeşitleri

 • Vinil Germe tabela
 • Profil Tabela
 • Çelik Saç Tabela
 • Alüminyum Tabela
 • Kompozit Tabela
 • Likit Tabela
 • Tek ayaklı tabela
 • Çift ayaklı tabela

Okumakta olduğunuz çeşitlerimiz Totem tabela modelleri arasında bulunmaktadır.By Renga Reklam Antalya totem tabela firması olarak üretmiş olduğumuz tüm modellerimiz için garanti sunmakta ve müşteri talebine göre kurulum yapmaktayız. Tüm tabela modellerini incelemek için buraya tıklayınız.

< class="ot_custom_heading " style="" >Totem Tabela Nedir?

Genellikle sarih arazilerde, geniş sokaklar ve şehirlerarası yollarda kullanılan uzun ebatlı bir tabela çeşididir. Bir şirketin, devlet müesseseyi ya da binanın, otel, alışveriş merkezlerinin vb.. mahsul ve hizmetlerinin veya adres konumu manipülasyonu için kullanılmaktadır. Totem tabelalalar azametli grafik reklamlar, dikkat çekici yazılar ile beraber dizayn edilirken, mesafeye göre değişik boyutlarda dış etrafa yardımlı bir biçimde üretilmektedir.

< class="ot_custom_heading " style="" >Totem Tabela Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gösterişin en üst noktası olan totem tabelalar, bir şirket için özellikle marka popülerliği anlamı taşımaktadır. Tabelaların orijinal tasarımlara ve dış etraf koşullarına uygun nitelikli malzemeye sahip olması gerekmektedir. Şirketlerin prestijlerine her zaman önemseyen Dmd Açık Hava Reklam Ajansı üretmiş olduğu tabelalarda her zaman kendi tasarım takımının çizimleri ile onur dinleyen misal emekçilikler ile öne çıkmış bir şirket olma özelliği taşımaktadır. Totem tabela ışıklı olarak imal edilmesi gerekilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca rüzgar dayanımı ve materyal dayanımı gibi teknik konular mutlaka hesaplanarak siparişleri verilmelidir.

< class="ot_custom_heading " style="" >Totem Tabela Çeşitleri
 • Vinil Germe tabela
 • Profil Tabela
 • Çelik Saç Tabela
 • Alüminyum Tabela
 • Kompozit Tabela
 • Likit Tabela
 • Tek ayaklı tabela
 • Çift ayaklı tabela
< class="ot_custom_heading " style="" >Totem Tabela Nedir?

Boyutlandırılmaları için her hangi bir yasal zorunluluk olmayan totem tabelalar istenilen her ölçü de imal edilebilir. Fakat uygulama ve imalat tekniği sadece Morinek Reklam gibi üst düzey imalatçıların elinde yapılmalıdır. Çünkü gerek imalatı gerekse montajında her zaman özen gösterilmesi gerekilen bir ürün türüdür. Totem tabela son derece etkili bir reklam yöntemidir. Fakat yöntemin gerçekten başarıya ulaşması için sabitleneceği alan büyük dikkat gerektirmelidir. Ayrıca totem tabelanın montajının yapılacağı direk ya da alan mutlaka beton ile güçlendirilmeli ve bu koşullarda montajı yapılmalıdır. Totem Tabela Fiyatları Nedir? Totem tabela fiyatı kesin net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 3.000 TL ile 100.000 TL Totem  Tabela, açık alanlarda  özellikle reklam amaçlı herkesin   görebilmesi için otoyol , yan yol kenarlarına yerleştirilen büyük ebatlı tabelalardır. Totem Tabela hem tasarımı, ölçüleri, totem borusu  boylarıyla, reklam yapan firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan bir açık hava reklam aracıdır.

Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayabilirsiniz

Arama